Yamaha XT1200Z Super Tenere (2014)

Vlastník GiantDino
Vloženo 25.4.2016
Aktualizováno 6.5.2021

Vloženo: 20.04.2018, Uskutečněno: 20.04.2018, Zhlédnuto: 31x

Po dvou sezónách na Tenerce jsem se rozhodl pro menší uprade. Cílem bylo dopřát si více komfortu při delších cestách a tak jsem se vzhledem k své výšce rozhodl nechat přešít sedla, resp. je nechat zvýšit. Touratech sice nabízí zvýšené sedlo, ale dát 10k peněz se mi moc nechtělo, tak jsem hledal něco v okolí a narazil jsem na kladné reference na pana Horáčka ze Zbraslavi. Na podzim po telefonickém objednání jsem motorku dovezl na okouknutí, prodiskutovali jsme mé představy, jaké jsou možnosti, proměřili a vybrali materiál. Po Novém roce jsem pak už dovezl pouze obě sedla a do cca čtrnácti dnů bylo vše hotové, včetně výšivky, co jsem si vymyslel a nakreslil. A výsledek? Moc pěkné. A za cenu, která se ani zdaleka nepřibližuje těm z Touratechu. A jako bonus výborná domluva a ochota.

• Tempomat

Cestou ze servisu jsem zjistil, že nefunguje tempomat. Sice šel zapnout do pohotovostního stavu (správně se rozsvítila oranžová kontrolka), ale už nešla nastavit (zafixovat) požadovaná rychlost tlačítkem SET. To mě tedy

Typ: Oprava
    Vloženo: 08.04.2021
    Uskutečněno: 08.04.2021
  • Servis 100000

seřízení ventilů (ale nebylo prý moc třeba) svíčky vzduchový filtr zadní brzdové destičky olejový filtr motorový olej brzdová kapalina v zadním okruhu olej v kardanu doplnění chladící kapaliny Cena celkem: 1234

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 30.03.2021