KTM 1050 Adventure (2015)

Vlastník Freewolf
Vloženo 25.4.2016
Aktualizováno 8.6.2017

Krásná kombinace barev a tvarů. Hned se mě zalíbila.

První dojmy - Po předchozí moto (Suzuki DL 650 V-Strom) jsem chtěl větší výkon a větší světlou výšku. Tahle splnila moje očekávání. Do ruky po přesednutí padla hned. Fouká jen nepatrně více než na V-Stromu, ale přední štít (štelovací) bude dostatečný i v základu. Motor táhne velice slušně a výkuk vydává příjemný zvuk.

Motorku bych doporučil pro - Pro někoho co už má něco najeto a chce cestovat a občas zabočí do nějakého lehkého terénu.

Doplňky na motorce - Zatím žádné, ale v brzké době doplním topcase, držák navigace, zásuvku, hlavní stojan

Stroj jsem vybíral na cestování po Evropě včetně Balkánu. Po zkušenostech s V-Stromem, který projel Theth i směr na Lotaj se nebojím litých kol. Velká nádrž 23l. Zkušenosti budu postupně přidávat. Zatím jede dobře a spotřeba vychází na 5,4 l/km v režimu street. Brzdy i podvozek lepší než V-Strom. Do zatáček jde velice dobře. Off jsem zatím nezkoušel. Velká výhoda jsou i servisní intervaly po 15.000 km.
Tak včera namontována zásuvka 12v a navigace Garmin 590. KTM 1050 adventure má z výroby předchystanou kabeláž pod záslepkou zásuvky. Na navigaci 1A spínané klíčkem a zásuvku 10A trvale. Při cestě k alu-milánkovi spotřeba 5,0l. Objednán TOPCASE a plotna.

TonyR
TonyR napsal 23.04.18 v 18:00 10b.

super strojek na zábavu

Čadil
Čadil napsal 02.04.18 v 09:40 10b.

moc hezká

Clint.
Clint. napsal 02.05.16 v 21:49 10b.

Pěkná kačenka

tonybeny
tonybeny napsal 30.04.16 v 16:47 10b.

Tak gratulace a 10b

Lombardo
Lombardo napsal 26.04.16 v 19:04 10b.

krásný bike užívej