Honda NC 700X (2013)

Vlastník tony33
Vloženo 24.4.2016
Aktualizováno 24.4.2016

Motorku som kupil novu. Nakolko posledne dve motorky som mal hondy tak z casti aj preto. Chcel som Yamahu xt660z tenere ale nova stala vyrazne viac o 1300 libier a jazdena z max.najazdom 5000 mil nebola v tom case na predaj.

Yamaha XT 660Z Tenere: Nova stala viac a nebol prave pekny malo jazdeny kus.

První dojmy - Take ake som cakal. Po Firestorme to pochopitelne moc neslo. Navyse som zabiehal takze prvych 600 mil opatrne.

Motorku bych doporučil pro - Neviem asi kazdemu okrem zavodnikov. Svizne sa da no super rychlo urcite nie😉

Doplňky na motorce - Na motorku som nainstaloval tieto doplnky:
Zadny blatnik Pyramid
Predlzenie predneho a zadneho blatnika Pyramid
Plexi Puig
Blastre
Padaky Givi
Vyfuk Remus Okami titanium
Vyhrievane rucky Honda
Susplech SW motech
Posuvacie podlozky pod plexi. Da sa prestavit o 5 cm.
Kufor platna a nosic Givi.
Mriezka chladica RaG
V plane su:
Uz objednane nastavitelne perovanie.
Kozeny potah na viko prednejo kufra Bagster
Tank ruksak Bagster
Nastavitelne packy
A urcite par dalsich blbosti. Vzdy sa nieco najde.

Takze preco NC? Motorka ktora vyvolala tolko negativnych ale aj kladnych reakcii? Posledny rok pred kupou som prehanal VTR Firestorm a NX 650 Dominator. Firestorma som odviezol domov na Slovensko a v garazi ostal na zvysok sezony Dominator. No a zacal som viac jazdit najma po vedlajsich cestach ktore su tu v Severnom Irsku naozaj krasne z minimalnou premavkou. A kedze Dominator je tu velmi ziadana motorka tak som ho na konci oktobra dobre predal a zacal uvazovat co dalej. No a vo vybere ostali dva spominane biky. No a v garazi pristalo NC cko. Je to moja 29 motorka a uz som chcel nieco na dlhuuu dobu. Myslim ze nejake skusenosti uz moc pisat netreba pretoze uz vsetko bolo povedane aj tu aj na innych forach. Tak len par postrehov z mojej strany:
Po nainstalovani koncovky Remus sa este zvyraznil spodok. Pouzitelne otacky isli dole tak o 500. To znamena ze 6stka sa da pouzivat vyrazne castejsie pri pohodovej jazde a tym padom idla aj spotreba dolu o nejake dve deci. To bol aj zamer. Motorka vyrazne ozila a pri tomto vyko e je citit aj tych 4-5 konikov naviac
ktore slubuje vyrobca.
Ako som pisal je to moja 29 motorka a vyberal som naozaj chladnou hlavou a skusenostami. VTR ko dostal tohto roku brat tak dufam ze si ho uzije ako ja. Chcel som spomalit a cestovat v ramci povolenych rychlosti a na to sa NC hodi vyborne. A to som chcel. Nic viac nic menej. Akurat je treba dost veci dokupit ale to asi pri kazdej motorke pokial to nieje adventure model.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 11.07.17 v 21:25 10b.

Alesko
Alesko napsal 26.04.16 v 20:59 10b.

Paradne vybavene NCko . Davam 10 bodov , s prianim vela stastnych km.

Trvidy
Trvidy napsal 25.04.16 v 15:29 10b.

Gratulace a jasných deset bodů.

Pupi04
Pupi04 napsal 25.04.16 v 13:15

Vítej mezi majiteli NC. Dobrá volba a dobře "vymazlená".

Pupi04
Pupi04 napsal 25.04.16 v 13:13 10b.

Vítej mezi majiteli NC. Dobrá volba a dobře "vymazlená".