renocar_unor

BMW S 1000 RR (2015)

Vlastník Zuuve
Vloženo 22.4.2016
Aktualizováno 19.7.2017

Nádherný superbikový nářez narvaný elektronikou.

Kawasaki ZX-10R Ninja: důvod neuveden

První dojmy - Pořádně jsem na tom ještě nejel tak uvidíme. Tři základní jízdní režimy plus dva další určený na závodní dráhu poskytují široký prostor pro zkoušení jejich využití a nastavení.

Motorku bych doporučil pro - Myslím si že jediná volba je okruh!!!

Doplňky na motorce - Co se doplňků týče, objednáno jest nové plexi, páčky, padáky, tankpad (zatím).

Byla to obtížná volba ze dvou litrových superbiků s řadovým motorem. Suzuki zamrzla v roce 2005, Honda s Yamahou se mi designově nelíbí. Nejžhavějším konkurentem BMW byla Kawasaki, jejíž nejsilnější zbraní byla cena.
Když už BMW tak samozřejmě v plné náloži, to znamená elektronický podvozek DDC, kontrola prokluzu DTC, automatické řízení stability ASC s protiblokovacím systémem ABS. Vše s možností vypnutí. Quick shifter je samozřejmostí.
Na okruhu je možno využít lap timer nebo například omezovač rychlosti pro jízdu mezi pit lanes.
Najdou se tu i zbytečnosti jako jsou vyhřívané hefty nebo tempomat.

Zuuve
Zuuve napsal 28.12.16 v 20:49

Musím odvolat své prohlášení o zbytečnostech. Vyhřívané rukojetí při dešti je výborná věc. Teplo na rukách a schnoucí rukavice mi při vyjížďce kde kdo záviděl...a tempomat v obci také výborná věc...človék uleví rukám a jízda bez drže mě prostě baví...a kolik lidí při tom hloupě čumí

Delta
Delta napsal 04.10.16 v 20:39 10b.

AVENGER2008
AVENGER2008 napsal 29.04.16 v 00:11 10b.

Nádhrnej ss ! Buď na tu krasavici hodnej a hodně štěstí.

RepsolGirl
RepsolGirl napsal 25.04.16 v 15:16 10b.

Luxusní! To se bude lítát! ať slouží krasavice!

Jyanek_GSXR
Jyanek_GSXR napsal 24.04.16 v 11:36 10b.

Zuuve gratulace jsem na ni zvedav!!