Yamaha XV 535 Virago (1998)

Vlastník PatrikZ93
Vloženo 19.4.2016
Aktualizováno 19.3.2017

Malé žihadlo : ) ,postačujúci výkon,pekný výzor,nenáročná na údržbu,krásne doplnky...

Yamaha XVS 650 DragStar: důvod neuveden

První dojmy - Bol som omrknúť tohoto krásavca a hneĎ mi padol do oka,fajn stav,jednoduchý dizajn,krásne chrómy ale predsa to nie je nová moto .Kukal som sa aj po iných moto ale som mnšieho vzrastu a tak som ať tak na výber z moto nemal.Zatiaľ som s ňou prešiel len cca 150 km a zoznamoval sa s moto.

Nemám moc s čím porovnávať pretože predtým na cestu som mal len Kinroad 250.Yamaha vyzerá super,má fajn zvuk a postačujúci výkon na turistickú jazdu.Vytočil som ju na 130 km/h,šla v pohodke ale taká zábavná jazda s ňou je okolo 80 až 100 km/h.Zatiaľ sa s Viragom len zoznamujem a zvykám si na to že to je poháňané kardanom.Predná brzda je super ale zadná by mohla byť lepšia.Pre môj menší vzrast som sa troška obával že mi moto bude ťažšia ale milo ma prekvapila čo sa týka aj manipulovateľnosti na ceste.Treba mi ešte spraviť na nej pár kozmetických úprav a bude to ono.Už sa teším na nejakú dlhšiu jazdu.Moto ma teraz nabehaných cca 15 000 km,predošlí majiteľ sa o ňu celkom dobre staral tak uvidíme čo to vydrží.Neskôr pridám podrobnejšie skúsenosti z dlhšej trasy plus nejaké foto.

PatrikZ93
PatrikZ93 napsal 05.05.17 v 19:03

Keď túto sezónu niečo najazdím budú aj nové foto aj s nejakými úpravami ;)

Pe3k
Pe3k napsal 22.03.17 v 14:56 10b.

Krásná klasika, určitě by si ve fotogalerii zasloužila více fotek
Nemohu jinak než poslat 10d

PatrikZ93
PatrikZ93 napsal 16.03.17 v 19:50

Vďaka hoši ;) ,vyzerá že bude ešte dlho jazdiť,celkom vydarená mašinka,troška som sa bál ovládateľnosti v zákrutách ale na mierneho začiatočníka som mal dobrý pocit z moto už sa teším na novú sezónu : )

Montauk
Montauk napsal 20.04.16 v 21:45 10b.

To nemá chybu. Občas pošteluješ karboše a bude tu ještě hooodně dlouho

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 19.04.16 v 18:30 10b.

Léty ověřený stroj gratulejšn