Suzuki SV 650 (2004)

Vlastník Li.
Vloženo 18.4.2016
Aktualizováno 30.4.2020

77/15_1 319,7 km_Druhá dovolená, tentokrát plánovaná :-)

Vloženo: 02.09.2018, Uskutečněno: 18.08.2018, Stav tachometru: 3160 km, Zhlédnuto: 11x

77/15_1 319,7 km_Druhá dovolená, tentokrát plánovaná
To jsem se tu náhodně seznámila s Rebelkou... a že má také SV...a jezdí krátce...
Nooo a jednoho dne jí píši, což tak se tak potkat? Přijedu, popojedem okolo Olomouce a pak okolo Varů... Tak jsem se domluvily a sjely jsme se

SO_18.08._256,5 km_KV do CB
NE_19.08._276,5 km_CB do Konica u OL
PO_20.08._116,8 km_Bouzov
UT_21.08._ Relax, špacír po Konice
ST_22.08._193,4 km_Brno, Vyškov, Prostějov...
CT_23.08._190,4 km_cesta zpět, Moravská Třebová...
PÁ_24.08._286,0 km_dojezd do KV a opět jsme s Mášou zmokly

D - 1 319,7 km
L - 3 160,8 km
C - 13 467,4 km

No nic moc letos... no jo no...málo kč
Tak snad bude příští rok lépe, co o Mášo?

Den odjezdu - Sobota
Ta Máša... se musela nutně ,,pomuchlat,, s servismenem, jinak nikam prý nepojede. Tak jsme po ujetí pár km, musely se obrátit a zajet do Sadova. Odjezd do CB byl posunut. V 11.20 h vyrážíme ze Sadova. S přestávkami na E95 a kávu/oběd jsme dorazily na místo v 18h. Rovnou jsem jí zaparkovala čumákem do zahrady. Aby zas neremcala

Neděle
Odjezd na setkání s Rebelkou. Otec nás doprovodil někam, a frrr tamtudy a dojedeš. Ať v CB nebloudíš.
Lišov - Třeboň - Jindřich.hrad. - Strmilov - Studená - Mrákotín - Telč, parkoviště u vlakáče - čekání, oběd, a frrr k Rebelce...
Třebíč - Rosice - (nějak jsme někde zapomněly uhnout, tak jsme jely tudy, kudy Rebelka nechtěla) - Brno - Blánsko (hrůza-chtěla bych si tu báječnou cestu tam projet jako baťoh) - prdelky ( cestou necestou, ten kraj když není panelový, tak alespoň záplatovaný ) - a uf konečně Konica

Jsem si tak říkala, tu přespím na zastávce a ráno si pro mne přijeď
Naštěstí Máša svítila lépe. Nová baterka přispěla k lepšímu svícení. Neboť když si vzpomenu na první rok s Mášou, tak při cestě zpět z Konopiště jsem viděla velký prd, né cestu. Hayuška musela jet před námi a svítit do dálky a my na blízko a bylo to děs běs

Pondělí
Plánů co a koho navštívit bylo hodně, ale ty silnice tam mi nějak nedovolaly jet rychleji. Cestou necestou ocitly jsme se v pod pohádkového hradu Bouzov

Úterý
Poněkud unavena čtvrtý den řídit, a den před bylo Vám takové vedro (záhadně i mne), že jsem vůbec neměla chuť k jídlu. Jen pít a pít... jeden šáteček na benzínce, když jsme se schovávaly před deštěm. Tak dnes jen relax a špacír po městečku kde Rebelka bydlí.

Středa
Návštěva mojí druhorozené sestry, a první rozeného synovce někde v Brně, hory doly než jsme našly Bosonohy :)
Jééé Mášo, my jedeme po původním Brněnském okruhu. Říkal to mistr Hayabusák. ten to musí vědět, je od tud, víš :)
Vyškov - výborný oběd. Ovšem cesta do Prostějova, prostě byla začarovaná. To jsme Vám tak přijely do nějaké obce aaa na křižovatce doprava značka zákaz vjezdu, doleva značka slepá ulice. a teď jako co o?
Jely jsme podél dálnice, pěkná bez záplatovaná silnice, Máša očividně věděla co nás na konci čeká, neboť se jí vůbec nechtělo jet ... zase si musela nutně poskakovat. Tak nevím, věděla že se budeme vracet,nebo se jí nechtělo do Jeseníku, když předpověď byla dešťová? Hm. Musela jsem ji 3x zdělit, že jsem Jeseník odpískala. Tak někdy přiště, s ní nebo s jinou jednostopou kamarádkou. Pak konečně přestala poskakovat, koza jedna
Projely jsme obcí a jely jinou cestou zase zpět. A pááák už byla hodo-božo cesta ažžž do Konica. Lepší, než tak Blánská, jedna :)

Čtvrtek
Cesta zpět. Jeden Rebelky moto kamarád jel s námi. Ve Ždírec nad Doubravou jsme se rozloučili a pokračovaly jsme s Mášou samy. Ani nevím, zdali dorazili po rozloučení se mnou do té moto restaurace... ňo, se budu muset zeptat
Moravská Třebová - Svitavy - Polička - Hlinsko - Havl.Brod. - Humpolec - Pelhřimov - Obrataň, ubyt, noc 250,-

Pátek
Vyrážím ráno v 08.45h z Obrataň - Tábor - Milevsko - Březnice, oběd - Plzeň, krásný čas, tak si říkám: teď to vezmeme po dálnici na Rozvadov, a uhnem na SS 21, ať se se mnou neplazíš v Bečově dolů, co kdyby pršelo... Jenže...cestou nás přepadl slejvák jak kráááááá... a uhýbáme na Stříbro... Noooo to vědět co nás čeká za cestu, tak jsem raději to švihla rovnou na SS 20. Jsem myslela že opět nedojedu. cesta v bleděmodrém po Blánsku
Slejvák a k tomu nahoru, dolu, asfalt střídal dlažební kostky... hrůza, kostičky...BLÉÉÉÉÉ. Kostky ani za sucha
Uffff konečně silnice 21... po dešti, jedeeem. Dojely. Blížíme se k Jesenické přehrady a opět mráček... Na žluté benzínce jsme natankovaly a frrr po R6 dom. Dohonily jsme ten šílený mrak a za další šílené sprchy frčíme na Vary... Příjezd na místo parkování v 19.15h :)

Díky Mášo že jsi mne pěkně povozila (až na to malé poskakování) na naší - tentokrát plánované - dovolené
Poděkování je i pro Rebelku že nás holky ze západu ubytovala, doprovudu Udinar a do Sadova

Příští rok...má přijet Rebelka na západ... Hned z kraje ,,ožrat,, Becher... prolít všechny prameny... přecpat oplatkami... Co o Rebelko? Už jste snědli oplatky?
Jo a v sobotu jsem si koupila ,,rychlo nudle,, a dnes si je udělám

Li. (-3) napsal 04.09.2018 v 11:55

Díky SlimM

SlimM (48) napsal 04.09.2018 v 06:40

Moooc hezké

Li. (-3) napsal 03.09.2018 v 13:50

Rebelka75 Viď

Rebelka75 (0) napsal 02.09.2018 v 22:41

Krasne jsi to napsala , uz ted se tesim do Varu

Li. (-3) napsal 02.09.2018 v 18:31

Díky Kalimero2

Kalimero2 (1) napsal 02.09.2018 v 17:19

Hezká dovča. Tak, ať ti to jezdí a nepadej.

Li. (-3) napsal 02.09.2018 v 13:23

Díky, Petr_TA Nahráváno fotek - program na celý víkend

Petr_TA (29) napsal 02.09.2018 v 13:09

Taky mě to štve
Už jsem se naučil nahrávat fotky postupně na několikrát ...
Jinak pěknej vejlet

Li. (-3) napsal 02.09.2018 v 13:04

Zajímalo by mne proč je možnost nahrát 51 fotek, když konečný výsledek není ani polovina. nahrála jsem dalších pár a opět se některé nenahráli. Jak je to možné ?

• Máša se stěhuje...

Tak tak. ... leč si svého vysněného motorkáře nenašla... :-D (sranda)... tak jsem se tedy zapojila já...a odfrčela do Prahy, kočka moje první :-X Ve čtvrtek 30.dubna 2020 na naše 4 výročí jsme se rozloučily.

Typ: Prodej
    Vloženo: 06.06.2020
    Uskutečněno: 30.04.2020
  • Specialita_20

...tak se mi Máša po roce vrátila domů... Teď to vypadá jako že se jí ke Kájovi do garáže nechtělo, že si počká až sežene Lí. garáž u baráku... a dočkala se :-| Nějak se ne a né vybrat lepšího pilota se jí nepodař

Typ: Údržba
    Vloženo: 07.10.2019
    Uskutečněno: 04.10.2019
  • Specialita_19

...blíží se zakončení moto sezony v KV a vypadá to že bude i krásný prodloužený víkend. To bude paráda. Moha bych ty chudé km zaokrouhlit na alespoň celých 3500km... Mám letos jen 3160,8... Málo málo... Šetřila jsem

Typ: Oprava
    Vloženo: 08.11.2018