Suzuki SV 650 (2004)

Vlastník Li.
Vloženo 18.4.2016
Aktualizováno 30.4.2020

Vloženo: 15.07.2018, Uskutečněno: 15.07.2018, Stav tachometru: 1617 km, Zhlédnuto: 9x

74/12_110,0 km_s Dasss
Původně do Německa na miniatury a šup na Manětím. Tak jsme ovšem nějak nedojeli. Zastavili jsme na benzínce u Toužim. Objevil se nějak mráček
Tak jsme dřepli na benzínce pod střížku na kávu.
Kus zpět, Krásno, Hor. Slav., Loket, KV a pak rozlučka. Jsem Dasss varovala že jedu pomalu, zvláště když vytáhnu paty ze servisu
No jo no. Tak zas za rok
Zajela jsem dle dohody za Kalimerem. Vyzkoušela jsem Kawu. Máša mi málo držela pneu. Nic moc. Nějak divně Kawa vibrovala. A chyběl mi tam ten počítač a boleli mne lokte. Nějak divně zabírala spojka, spíš byla taková jako by tam někde lepila... ňo nějaké neřirozené. Se sedem jako dobré, se překloním...sedím jak pravítko... Nenadchla mne, Kočka Kawasakiová :)
Jinak příchod do garáže OK, Máša mne už vyhlížela, dotrucovala. Asi fakt nechtěla do Maďarska

Málo málo najeto...

Letos : 1617,1 km
Celkem: 11 983,7 km

• Máša se stěhuje...

Tak tak. ... leč si svého vysněného motorkáře nenašla... :-D (sranda)... tak jsem se tedy zapojila já...a odfrčela do Prahy, kočka moje první :-X Ve čtvrtek 30.dubna 2020 na naše 4 výročí jsme se rozloučily.

Typ: Prodej
    Vloženo: 06.06.2020
    Uskutečněno: 30.04.2020
  • Specialita_20

...tak se mi Máša po roce vrátila domů... Teď to vypadá jako že se jí ke Kájovi do garáže nechtělo, že si počká až sežene Lí. garáž u baráku... a dočkala se :-| Nějak se ne a né vybrat lepšího pilota se jí nepodař

Typ: Údržba
    Vloženo: 07.10.2019
    Uskutečněno: 04.10.2019
  • Specialita_19

...blíží se zakončení moto sezony v KV a vypadá to že bude i krásný prodloužený víkend. To bude paráda. Moha bych ty chudé km zaokrouhlit na alespoň celých 3500km... Mám letos jen 3160,8... Málo málo... Šetřila jsem

Typ: Oprava
    Vloženo: 08.11.2018