Ducati Monster S4R Testastretta (2007)

Vlastník macc
Vloženo 16.4.2016
Aktualizováno 20.4.2016

Po Hornetech, Tuonu, Monsteru s2r motorka, ktera opravdu funguje a ma vseho dostatek a jeste neco navic.

Ducati Sport 1000: V dobe porizeni byla na prodej pouze jedna za 300 tis

První dojmy - Prvni dojem??? Po minute prvni jizdy jsme vedel, ze ji musim mit. Vsechno je takove radikalni, otocite plynem a fakt to jede, sahnete po brzde a fakt to brzdi. Podvozek vytecny ackoliv to neni Ohlins. Sucha spojka bez komentare, zvuk kratkeho Termixu idelani ale chybi mu ta dunivost.

Motorku bych doporučil pro - Nejvhodnejsi je presne pro me.

Doplňky na motorce - Zrcatka do riditek, nadobky s brzdovou kapalinou, lehky setrvak, doladil jsem doplnky na spojce.

Proc jsem si stroj vybral?? Protoze proste Testastretta !!!

Par tisic uz jsem najel, bez sebemnsiho problemu, nepocitam neoriginalni dodane veci, ktere z toho odpadavaji proste se uklepou, povoli atd.

Jizdni vlastnosti se tezko popisuji, proste mi sedla. Brzdy opravdu ale opravdu brzdi, motor slape pekne od spoda jelikoz jsem dal odlehceny setrvak 600 g proti 1900g musi byt nekde znat. Servis jsem pres zimu nechal udelat kompletni, tim myslim snad vsechno co slo. Svicky, olej, kapaliny, remeny, pulkrouzky, ventilove vule,baterku, obe pneu atd atd.
Spolujezdec nepripada v uvahu, sundal jsem zadni stupacky a nechal udelat krytku toho drzaku stupacek, kazi to celkovy vzhled.

Da se na tom v pohode ujet vetsi porce km, tim myslim 300 denne 3 dny po sobe. Uz jsem ji vyzkousel i v Moste na okruhu a tam se budu vracet hodne rad.

Amík
Amík napsal 02.05.19 v 22:27 10b.

Pěkný kousek!

Tempo_veloce
Tempo_veloce napsal 13.01.18 v 19:34 10b.

Krása

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 12.07.17 v 23:13 10b.

brzda80
brzda80 napsal 16.07.16 v 07:50 10b.

Bomba, moc hezky upravená. Máš vkus.

z.a.j.o.c.h
z.a.j.o.c.h napsal 05.06.16 v 09:56 10b.

Libová!