Moto Guzzi V7 Stone (2016)

Vlastník mstejska
Vloženo 15.4.2016
Aktualizováno 15.4.2016

Hned jak jsem ji poprve uviděl, byla to ona. Na Motosálonu v Brně jsem si zkusil posez. Pak jsem přemýšlel o předchozím modelu z roku 2012. Ale nová je nová.

Motorka koupena od FIRMA:A Spirit (Praha 4-Braník)

Kawasaki W 800: Prodejci nebyli schopni mi nabídnout testovací jízdu a nelíbil se mi výfuk. Protože guzzi je hezčí.
Triumph Bonneville T100: Protože guzzi je hezčí.

První dojmy - Motorku jsem si přivezl z Prahy, a už cestou domů mě chytla. Krásný vzhled, zvuk. Je pohodlná. Zatím ji zajíždím, takže žádná divočina, ale na to tahle motorka stejně není.

Motorku mám od pondělka, takže zkušeností zatím moc není. Úložný prostor pod sedadlem obsadila lékárnička a více ho není. Není ani místo na zámek a řetěz. Motorka je pohodlná, zvuk je nádherný.
Ideální je na okresky na projížďky.
Nedělá ale problém ani delší cesta. Určitě to ale není dálniční stíhačka.

marafzs600
marafzs600 napsal 03.02.19 v 11:03 10b.

mstejska
mstejska napsal 26.06.18 v 07:29

Po dvou letech 27 000Km.
Po 10 000Km vyměněna zadní pneumatika
Po 20 000Km vyměněna přední i zadní pneumatika.

Čadil
Čadil napsal 25.06.18 v 18:52 10b.

klasika,paráda

mstejska
mstejska napsal 27.04.17 v 09:27

To jsem taky četl.
Byl jsem loni na podzim v listopadu, když jsem měl najeto 9700km. Měnil jsem zároveň i zadní gumu.
Mechanik mi doporučil raději udělat servis s výměnou oleje na podzim ať motorka nestojí v zimě se starým olejem. Pak by se ten bordel z oleje celou zimu usazoval v motoru.
Taky že bude na jaře motorka připravena na sezonu.
Takže tak.

puod
puod napsal 27.04.17 v 08:20 10b.

Mohl bych se zeptat, kdy je podle výrobce 2. garanční prohlídka, podle manuálu vidím v 1000 km a pak až v 10 000 km?