KTM RC 390 (2016)

Vlastník Igor97
Vloženo 14.4.2016
Aktualizováno 14.4.2016

Svižná, lehká a příjemná motorka od které víme co čekat.

Motorka koupena od FIRMA:Ondřej Šimek - Shiva motoshop (Pra

Kawasaki Z300: KTM mě více oslovila.
Yamaha YZF-R3: Když jsem viděl KTM tak jsem přestal o R3 přemýšlet

První dojmy - Když jsem poprvé sedl na motorku tak jsem byl překvapen z výkonu jelikož jsem přesedal ze 125 a to je posun velký jelikož jsem měl před tím Planetu a CBR tak oproti CBR je to mohutná motorka takže jsem si na to musel zvyknout ale po prvních 5 km mi padla do ruky a vše už bylo v pořádku.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná pro jezdce co přesedají ze 125 na silnější

Doplňky na motorce - Zatím nejsou žádné

Když jsem jí poprvé viděl tak mi bylo jasné že je to ta správná, a když jsem se svezl tak už bylo jasno.

Zatím mám najeto pouze 600km ale je začátek sezony a kilometry budou jen přibývat. Po prvních kilometrech co jsem ujel tak jsem zjistil že bude potřeba upravit řadičku je moc blízko stupačky ale tak to se ještě doladí. Jinak motorka krásně jede.

Motorka se nejlépe cítí v zatáčkách mimo město, ve městě se s ní taky jezdí hezky je příjemně ovladatelná a je s ní lehké manipulování. Jen si musím zvyknout na tvrdé sedlo ale vše je o zvyku.

Zatím nemám ujeto moc kilometrů tak nemohu toho moc o ní napsat tak v průběhu sezony budu vše doplňovat.

prochy220
prochy220 napsal 28.05.16 v 11:39 10b.

Tak to už máme na kladně dvě :D

Fry07
Fry07 napsal 15.05.16 v 11:53

Doplním... Tím výfukem jsem si škrtnul jen kvůli špatně nastavenýmu podvozku kdy byl moc měkký.V zatáčce na nerovnosti se mi to zhouplo a už bylo.Momentálně se správně nastaveným podvozkem je vše ok... Už i hlásiče na stoupačkách jsou zbroušený :D

vakormezek
vakormezek napsal 08.05.16 v 11:48

Jde o to, že už má to koleno, co je ven z kapoty, dole odřené. Škrtnul o asfalt...
To by mne zajímalo, jak to mají "ošéfováno" u té 2016.

Igor97
Igor97 napsal 03.05.16 v 18:02

Ano krásná koukám kolega

vakormezek
vakormezek napsal 30.04.16 v 10:31

No, tenhle: http://www.motorkar...&act=fotogalerie (teď ta "černá verze").