Suzuki SV 1000S (2005)

Vlastník dalasek
Vloženo 13.4.2016
Aktualizováno 13.4.2016

slušný kompromis mezi cestováním a blbnutím

Suzuki GSX-R 750: nakonec jsem dal přednost dvouválu..

První dojmy - Jelikož jsem měl SV 650 sedm let chtěl jsem zkusit něco jiného. Přemýšlel jsem mezi CBR 600 GSXR 750 apod. Nakonec se ale přítelkyně počala tolik zajímat (až vnucovat ) do spolujezdcování, že jsme skončili u V- stromů a Varader a tak jsem si řekl, že uděláme kompromis. A v neposlední řadě ten zvuk dvouválu, kor s laďáčkama je famózní :)

Motorku bych doporučil pro - zadaným dříve rádoby střelcům :)

Najeto mám s tímto strojem cca 7000km a dojmy jsou vesměs kladné. Jak už jsem avizoval výše není to ani supersport (brzdy jsou trošku tupější podvozek měkší, ale pořád dostačující) ani ryze cestovní (po cca 200 km na zátah je potřeba si odlehčit a nechat profouknout zpocenou a otlačenou prdel. Co se týče sedla spolujezdce tam jsem ještě za jízdy neměl tu čest, ovšem dle slov priaťelky je to "v pohodě". V jednom se však dá s SVéčkem celkem slušně zrychliti,klopiti i ujeti kousek po zadním. To vše za doprovodu ( aspoň pro mě) krásného hluku.

Jarda89
Jarda89 napsal 11.07.16 v 20:42 10b.

Super stroj! Taky se na něj chystám, naprosto krásně si to vystihl s tím batůžkem, taky jsem slevil z SBK... Tak posílám 10, ať to sviští

Jochy-30361
Jochy-30361 napsal 15.04.16 v 16:42 5b.

ˇAt to jezdí...

smartin1
smartin1 napsal 14.04.16 v 08:38 10b.

V2 je těžce návyková co?? 10sítka jasná

Déjávu
Déjávu napsal 14.04.16 v 06:40 10b.

Parádní V2.