Honda CBR 1000RR Fireblade (2009)

Vlastník Nowic
Vloženo 12.4.2016
Aktualizováno 23.9.2020

CBR 1000RR Fireblade v repsolu. Pro mě smrtelná kombinace krásy :))

Motorka koupena od Brozz (Roudnice nad Labem) - Férové jednání. Super přístup :) Kéž by to tak bylo s každým a vždycky ;)

První dojmy - Zatím jsem na ní nenajel ani 100m :D Je to dovoz a čekám na to, jestli mi naše byrokarické úřady dovolí moto přihlásit. Doufám, že se to povede a budu se moci rozepsat víc.

Motorku bych doporučil pro - Hmmm ... :) Asi pro toho, kdo se nebojí :)

Doplňky na motorce - Výfuk Arrow, lámací páčky, závažíčka

Honda CBR 1000RR v Repsol barvách je pro mě vrchol. Koukal jsem po nich hodně dlouho a tak nějak jsem snil, že ji jednou budu mít. A mám ;) Když jsem začal uvažovat o tom, že prodám svoje GSX-R a půjdu do litru a do Hondy, vůbec jsem netušil, že to půjde tak rychle :) Z ničeho nic byl Gixer pryč a já bez motorky :D Začal jsem tedy usilovně hledat a zkoumat kde by se co dalo sehnat a po prozkoumání a objetí asi 3 Fárošů jsem objevil tenhle :) Sice měla najeto víc, než ostatní, ale byla v naprosto nejlepším stavu ze všech. Víceméně jsem neváhal a i když jsem si dal den na rozmyšlenou, jsem věděl, že bude moje. Bohužel zatím stojí v garáži a čeká, až jí dovolí se u nás zaregistrovat a stát se občankou ČR. Holt věčný problém s úřady. Další popis doplním až po nějaké té testovací jízdě.

Edit 19.11.2016:

Tak máme za sebou sezonu 2016. Když se mi motorku konečně povedlo přihlásit a poprvé jsem na ni mohl jet, nečekal jsem, že to bude tak obrovský skok ze 600. Hrozně mě to překvapilo a musím říct, že jsem měl ze začátku i docela strach :) Postupem času jsme si na sebe zvykli a teď už je vše v naprostém pořádku. Přijde mi, že oproti mé předchozí GSX-R se mi s ní jede lépe a dokonce se i lépe ovládá. S motorkou jsem tuto sezonu nenajezdil moc, jelikož jsem byl buď pracovně mimo a nebo se řešila jediná závada, které mě provázela až do začátku listopadu. Jednalo se o to, že se při zabrždění přední brzdou rozblikala kontrolka ABS ( páčka se promáčkla ) a po opětovném zmačknutí začala naštěstí motorka brzdit jako klasická bez abs. Tuto závadu jsem řešil asi ve 4 servisech a nikdo mi nebyl schopen říci, čím to je. Nakonec v posledním autorizovaném jsme se dopátrali a jednalo se o vadný ( front power unit ) ABS. Tento díl se vyměnil ( tohle byl taky oříšek - ale finanční ) a od té doby jsem bohužel ani pořádně nevyzkoušel, jestli je závada 100% odstraněna. Jel jsem jen ze servisu cca. 40km. Každopádně se těším na sezonu 2017 a doufám, že bude úspěšnější.

Figi25
Figi25 napsal 25.11.16 v 14:30 10b.

Krásná. Když už Honda tak v Repsol barvách Přeji krátkou zimu a hlavně bez závad :))

Nowic
Nowic napsal 02.05.16 v 20:59

Občanství už konečně má ;)

gabri88
gabri88 napsal 02.05.16 v 16:16 10b.

pěkná tak už aby jí dali to občanství

RepsolGirl
RepsolGirl napsal 25.04.16 v 15:45 10b.

Luxusní, skvělá, supeRR! Honda a Repsol prostě patří k sobě!

context
context napsal 19.04.16 v 19:32 10b.

Super stroj přeji hodně nalítaných km bez nehod a kolama jenom dolů