ČZ 175/502 (1962)

Vlastník Cválav
Vloženo 10.4.2016
Aktualizováno 2.6.2016

Moje amatérská renovace skůtru,který si koupil můj otec nový v roce 1962 a od té doby je doma

První dojmy - První dojmy...první motorka na které mě otec v pěti letech vozil kolem zahrady,když přijel z práce,tzn.totální nadšení a pak jak sem vyrostl jezdil sem kolem té zahrady na ní sám.

Motorku bych doporučil pro - Asi v dnešní době pro nadšence do starých strojů

Skůtr asi v roce 1984 odstaven z důvodu koupení auta,najeto asi 80 000 km,otec jezdil každý den kromě zimy do práce,s máti na dovolenou,rande,a kdo ví kam ještě,možná za milenkama,v té době bráno jako čistě praktický stroj.Takže od roku 1984 v kůlně,když sem si udělal papíry asi v roce 1991 sem na něm jezdil,pak sem si koupil jinou moto a opět skůtr jel do kůlny.Tam byl asi 20 let,už odhlášen.Mezi tím několik mých známých se zbavovalo těchto strojů,tak sem od nich pobral co šlo.V roce 2014 sem se rozhodnul pro renovaci a tak to dopadlo,většina dílů je původních,opískováno,nový lak,nový chrom,motor sem nechal zatím být,otec dělal těsně před odstávkou výbrus,koupil sem eletkronický regulátor,udělal veteránskou testaci.Ještě potřebuju vychytat pár věcí,ale i tak mi dělá velkou radost,na kafe nejen s kamoškou je to bomba,jen tak si padesátkou jet krajinou a vžít se do těch šedesátých let jak se asi jezdilo,rád na něm jezdím.Původní barevná kombinace byla černo-růžová,ale nejsem si jistý jak sem to trefil,sem celkem barvoslepý.Lak sem dělal sám,není dokonalý,ale chtěl sem si maximum věcí udělat sám,i tak sem spokojen a těším se na další vyjížd´ky.

Čadil
Čadil napsal 19.05.22 v 15:05 10b.

super

Potok01
Potok01 napsal 24.04.16 v 17:14 10b.

Velká krása Cválave

LUckeM
LUckeM napsal 19.04.16 v 21:57 10b.

Opravdu povedené prase 10 bodu jasných

AVENGER2008
AVENGER2008 napsal 17.04.16 v 23:02 10b.

No libovka přeukrutná !

mastalko
mastalko napsal 17.04.16 v 20:49 10b.

No kááásnej čuník, gratulace a mnoho kafí s tou kámoškou