Ducati Multistrada 1000 (2004)

Vlastník jayczjay
Vloženo 9.4.2016
Aktualizováno 9.4.2016

multistrada byla jasná volba! krasavice na první pohled a vědomí že ducati neumí dělat špatné motorky

První dojmy - první dojem byl hrozný :-) myslel jsem si že na ní snad ani nedojedu domů... v první chvíli jsem si říkal: ,,co jsem to sakra koupil za šílenost!"!!! ale po svém uklidnění a ujetí asi 50km jsem už cítil jen úsměv od ucha k uchu... bylo to ono! přesně to co jsem chtěl!!!

Motorku bych doporučil pro - pro člověka který si chce užít dovolenou na motorce. 400km za den není vůbec žádny problém... ale přitom pro pošuka, který to zvíře o víkendu vytáhne z garáže, na celé dopoledne vypne a jen si užívá jak to jede :-)

Doplňky na motorce - výfuky termignoni :_) bez těch Ducati není Ducati a ten zvuk!

je to motorka která vás nikdy nezklame a hlavně motorka pro každou příležitost! sbalíte se, můžete jet na ní na týden pryč, motorka to zvládne jako nic a vy budete spokojení. Pak má motorka druhou stránku... prostě jí o víkendu vytáhnu z garáže a jedu jen tak blbnout... a věřte, že se na ní vyřádíte mnohem víc než na nějakém upískaném Japonci motorka Vám dá přesně to, co od ní očekáváte! pro mě to byla prostě dokonalá motorka se vším všudy... pokud nad ní někdo z vás bude uvažovat, tak už neváhejte ani minutu a běžte do toho