BMW F 800 GS (2014)

Vlastník SJ90
Vloženo 8.4.2016
Aktualizováno 16.5.2022

Vloženo: 23.07.2017, Uskutečněno: 23.07.2017, Stav tachometru: 30500 km, Zhlédnuto: 14x

Tak jsem si letos v zimě řekl, že bych si mohl na moto doplnit ještě přídavná světla, jako jsem měl i dříve, které mi občas dobře posloužila. Navíc 800-ka nesvítí tak jako svítil V-strom tak se pár světýlek bude hodit. Jsou to sice dle pseudohomologace mlhová světla, ale pro zlepšení někdy i vlastní viditelnosti velmi dobrá volba. Obecně nejsem příznivce svícení aut a vždy jsem byl proti , protože od těch dob už motorku v koloně nepoznáte . Proto s ohledem na vlastní bezpečnost zvláště v každodenním provozu při byť pomalém předjíždění kolony aut využívám těchto světel.

Taky jsem po necelých 12 tis km vyměnil přední pneu opět za Mitas E07 (jak jsou užší sjíždí se rychleji), ale nekupte to, když nová stojí krásných 900,- .

Jinak motorka dělá zatím jen radost a líbí se mi její silný krouťák od nízkých otáček, což pozitivně využívám hlavně v terénu. Nejezdím vše bezhlavě a na plný, ale s rozvahou a v klidu, abych se někam podíval a přitom nenaštval ostatní (cyklisty a turisty) svou rychlou, bezohlednou, hlučnou a prašnou jízdou.

• 60000 km

Tak jsem slavnostně překonal další metu na tachometru a udělal velký servis tak jak se má jedině v z rukou odborníka. Vyměnil jsem taky po 30 tis řetězovou sadu. Ještě by asi něco vydržela, ale při minimální údržbě se mi

Typ: Údržba
    Vloženo: 15.05.2021
    Uskutečněno: 15.05.2021
  • Zavěr sezóny

Tak za chvili to boudou již dva roky od pořízení a můžu s klidným svědomím konstatovat, že to byla dobrá volba splňující má očekávání. Hlavní klady, které nejvíce vnímám je docela dobrá obratnost v lehkém terénu. Nehraji

Vloženo: 28.12.2017
    Uskutečněno: 28.12.2017
  • Další zkušenosti

Nyní jsem na motorce odjel něco přes 10 tis. km a zjišťuji, že jsem stále spokojenější :-). Neříkám, že bych nedokázal v nabídce trhu nalézt nějaké motorky, co by mne mohly posunout zase někam dál, ale ani se mi nyní ne

Typ: Dovolená
    Vloženo: 01.01.2017