Suzuki SV 650 (2003)

Vlastník Bruni
Vloženo 8.4.2016
Aktualizováno 8.4.2016

Suzuki SV 650 sa mi zapáčila na prvý pohľad, pôvodne som chcel len modrú farbu, ale nič normálne som nenašiel nakoniec som spokojný aj s čiernou farbou.

Suzuki GSF 650 Bandit: Som nízkej postavy meriam 170 cm takže dvojvalec mi sadol lepšie. Ďalej bandit je aj o dosť ťažší, takže manipulácia s ním by bola horšia.
Honda CB 600F Hornet: Hlavne cena Honda si drží cenu.

První dojmy - Prvé dojmy zatiaľ nemám iba teraz si robím vodičák takže ešte mesiac si budem musieť počkat. Hneď ako ho budem mať v ruke pôjdem ju prevetrať.

Motorku bych doporučil pro - Podľa mňa pre každého komu sa páčia naháče, motorka je vhodná ako pre začiatočníkov ako aj skúsených jazdcov tým bude chýbať asi vyšší výkon podľa toho na čo sú zvyknutý. A určite je vhodná pre ľudí menšieho vzrastu a menšou váhou tým pádom aj pre ženy.

Doplňky na motorce - Ukazovateľ rýchlosti.
Objednal som alarm ale ešte nie je nahodený.

Ako som spomínal vyššie túto motorku som si vybral, pretože sa mi zapáčila na prvý pohľad. Aj keď ma kamaráti odhovárali od dvoj valca, lebo nie je vhodný pre začiatočníkov, tak som spravil po svojom časom uvidím či som sa nemýlil.
Moja skúsenosti s jazdením sú minimálne, kedže som naposledy jazdil pred piatimi rokmi na 125 endure výrobcu si veru nepamätám.

Vybrať motorku na Slovenskom trhu je katastrofa. Buď sú motorky stočené, alebo padnuté nebodaj havarované. Predtým ako som si vybral moju SV-čku, tak som bol pozrieť ďalších 5 motoriek, tiež Suzuki SV 650n.
Bola to hrôza jasné, že nečakám že to bude nablýskaný kus bez žiadneho škrabančeka predsa tie motorky majú niečo za sebou, ale aby niekto gitoval nádrž a ešte ju doma asi nejakým ručným sprejom striekal tak to bolo moc. Kým som našiel moju motorku bol som až znechutený čo to ľudia predávajú a aké peniaze za to pýtajú. Už som strácal nádej že túto sezónu nebudem jazdiť alebo sa budem musieť pozrieť po niečom čo ponúkajú zahraničné štáty.
Ako znenazdajky keď som sa vracal z poslednej obhliadky, tak som našiel ešte jeden inzerát v okolí 30 km na obrázkoch sa mi moc nepozdávala ale kamarát ma presvedčil, že keď už sme na cestách, tak ju poďme pozrieť. Neľutoval som hneď ako som ju zbadal som vedel že ju chcem, samozrejme až keď mi ju kamarát odklepne keďže on bol tým odborníkom, ktorý ju skúšal. Po jeho schválení som sa dohodol s predávajúcim že si to premyslím a na druhý deň mu zavolám (už vtedy som vedel že ju kúpim) a tak teraz čakám kým si dokončím vodičák aby som ju mohol isť prevetrať ja

PS: malé rady pre nováčikov:
- keď si idete kupovať vždy chodte aspoň dvaja, čím viac očí tým lepšie.
- nedávaj najavo že sa ti páči
- určite daj na rady svojich známych ale posledné slovo máš vždy TY !!!

paveka
paveka napsal 09.04.16 v 06:51 9b.

dobrá volba

Déjávu
Déjávu napsal 08.04.16 v 20:40 10b.

Tyhle SV žeru. Skvělá motorka.