Piaggio MP3 500 LT (2012)

Vlastník MaxNrg
Vloženo 8.4.2016
Aktualizováno 22.4.2016

Jede krásně, při rychlostním testu s manželkou (50kg aji s botama) 160km dle tacho, a rucicka tachometru šla ještě dál, ale díky silnému větru jsem pak raději ubral.
Na rozjezdu to chce sport variator..váha je velká.

Motorka koupena od FIRMA:Jiří Hanuš - JJ Moto (Vyškov - Měs

První dojmy - Super jede, málo místa na nohy, pořeším stupačkama, vyšší štít je paráda, není to ten maxi ale i tak na mých 195cm mě překvapilo, že mne to při 120 nefackovalo. Což se mi stalo když jsem jednou testoval verzi Urban s malým plexi.

Motorku bych doporučil pro - Pro řidiče s B je optimální, ale velká výhoda zajištění dvou kol dává možnost i lehké manipulaci, například jsem se bál jak to budu tlačit do stodoly přes hrbol a s kopce, ale díky uzamčení náklonu to jde líp než ze sto kilo lehčím peugeotem satelis, protože váha Vás netáhne na stranu tudíž jen tlačíte do předu nebo dozadu a zatáčením řidítek zaparkujete přesně jak chcete...takže i pro ženy nebo líné jedince super volba.

Ještě moc zkušeností s tímto strojem nemám, koupil jsem to hlavně protože je to silnější než můj Satelis 125 a nepotřebuju Ačko...

mikni
mikni napsal 02.05.16 v 19:40 10b.

pěkný za 10b.

MaxNrg
MaxNrg napsal 28.04.16 v 22:47

Díky jo jo, je to zajimavy stroj, nejvíc na mne koukají policajti a celníci, kdyz stojí u cesty

Montauk
Montauk napsal 28.04.16 v 19:09 10b.

Není to sice úplně bike, ale zajímavá mašina rozhodně Ode mě jasných 10 b.