Yamaha TDM 850 (2000)

Vlastník Šťovik
Vloženo 6.4.2016
Aktualizováno 28.8.2016

Řeklbych, že je to takoveto jak se dnes často použiva vyraz cenduro No nevím jestli tak tak jenom nějaky lehky teren nebo spíše polňačka

První dojmy - Pruser je absence centralního stojan,jak namazat řetěz?No pořeším. Koupě byla no takova hekticka,ale co kdo se bojí nesmí do lesa :-/ Takže v den koupě se neda ani mluvit o nějake zkušebni jizdě,neboť jsem motku potahal jen tak po parkovišti.Takže loterie :-)))Do ruky padla nazem ni bo su krpaty takže uspěch :-D

Motorku bych doporučil pro - Po paďochovi každemu

Doplňky na motorce - Držaky kufru GIVI ale nevím jakych ))

Takže...v utery jsem reagoval na zdejším bazaru na inzerat stylem: je moto ješte aktualni? Zavolej mi.Takže jasne bylo že se asi namně vyprdne a taky žejo.Ve středu mi Mojko dala dotaz tak co volal?Ne!Či tam neměl tel.čislo?Jo!Tak čemu mu nezavolaš?Hm!Volal jsem Hodily jsme z Davidem(prodavající) par slov,no vpatek jsem se šel kuknut,neměl jsem to daleko bo vPaskově mame rodinu a z Ovy to je kusek nějakych 15min.No jel jsem vezla mne Mojko.Hned jak se viděli tak zjistily že se znají.
Jak tak přemyšlím tak vše bylo oden posunute dopředuV sobotu jsem kuknul a hned večeeer v20:15 jsem jikupil a dovezl jsem si ji domů.A pak raz naraz štamprdle jedna druha atd...brzdaaa zitra vyjížďka Luhačovice...celkem risk když jsem byl Davidem informovan (avily jsme se jako normalni lide což jsem mu navrhl hned při první komunikaci) že motorka tedy motor je celkem po dosti zasadní opravě.Ale jak jsem psal Kdo se bojí...
Neděle 10:20:30 sraz u STK uMachra bylo nas hrubo a to nemam zrovna v lasce,ale mně to tentokrat vyhovovalo jízda stylem pamparampa .Marne ta zajed nad 5.tis. otaček ani raz !!!Jizda super (nakonec jsme se roztrhaly ) Unava :nic ,stres:nic
oproti BMW R1100S obrovsky rozdíl Pohodli max hamy slabší odpal nevím zajíždím.
A kčemu se hodí TDM? Poklidna jízda cestovaní a semotamo nějaky ten adroš mimo ofi cesty muj nazor ale jen první dojem sam jsem zatim najel jen 350km
Dal se uvidi

BRUTUSSS
BRUTUSSS napsal 12.04.16 v 08:28 10b.

No ja...tak tyn maskovany pomeranč zje ty??? No toch kurnja njevjedol... Tuž at služí

Petr_TA
Petr_TA napsal 10.04.16 v 09:42 10b.

Téměř
Dokonalá
Motorka

Katosek1
Katosek1 napsal 08.04.16 v 09:07 8b.

Šťovi já na tehle motorce absolvoval cestu přes půl Evropy. Z ČR do Turecka a z5. Takže vím že je to výborná motorka :) dobrá volba :)

jiřikgsr
jiřikgsr napsal 07.04.16 v 10:21 9b.

Tak snad to bude lítat bez jakýsik problémů
Ale tys střelec a totok kochačka
Tak jasných 9 boduf,nini to ZUZANA :D