Yamaha FZ6 N (2005)

Vlastník Ondra565
Vloženo 5.4.2016
Aktualizováno 7.4.2016

Hlouho jsem pokukoval po necem pohodlnem a zaroven i sportovni. Dle meho pohodlna cestovni motorka, se kterou se da vyblbnout, nebo jet ostre.

Yamaha XJ6: důvod neuveden

První dojmy - Mel jsem cbr 600rr takze v prvni rade me dostal prijemny posez a neskutecna ovladatelnost. Motor je pro me zatim naprosto dokonaly, kdyz chci jedu na pohodu a kdyz chci jet tak se bez problemu drzim supersportu. Jen je potreba drzet otacky ve vrchni polovine otacek.

Motorku bych doporučil pro - Je to dost uni motorka, ktera zvladne a pobavi pri ruznych stylech jizdy.

Doplňky na motorce - Ladene vyfuky, zrcatka, vetrny stitek.

Chtel jsem sportovne cestovni motorku a tohle byla dle mych financnich limitu jednoznacne nejlepsi volba a nelituju.
Urcite nejsem dostatecne zkuseny na to, abych na motorku psal recenzi, ale neco malo se pokusim napsat.
Neco jsem nalezdil na supersportech takze jizda je co se tyce komfortu nesrovnatelna, ale fouka na ni. To jsem samozrejme vyresil myslim vkusnym stitkem.
Podvozek a brzdy jsou dle meho fantasticky nastaveny, mekci podvozek, ktery zvlada i sportovni jizdu. Nekdy si rikam, ze by mohl byt i tvrdsi, ale to je vac nazoru.
K brzdam nemam co rict, funguji tak jak maji a nemam sebemensi problem.
Motor to same co brzdy, ve meste klidny, pri cestovani bez vibraci a pri vyjezdech ze zatacek umi i na zada.
Dle meho skvely kompromis pro cloveka, ktery si rad zajezdi a uziva zatacek a vykonu i pro toho ktery rad cestuje.

Ondra565
Ondra565 napsal 07.04.16 v 21:22

Dekuju moc! Jsem rad, ze se libi

PragueMan
PragueMan napsal 07.04.16 v 18:57 5b.

Pěkná jestli ty ne díla tak tak tak tak ale nevím odkud.
Potřebuju pomoc!!!

Butch-mt
Butch-mt napsal 06.04.16 v 17:29 10b.

výborná volba. Vypadá skvěle.