renocar_unor

Honda CBR 929RR Fireblade (2002)

Vlastník Nepsty
Vloženo 3.4.2016
Aktualizováno 15.9.2016

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 5 záznamů

JaromírCBR
JaromírCBR napsal 04.10.16 v 07:24

Motor seženeš kolem 10-15tis a myslím že to je nic oproti tomu co jsi do ní dal o jednom vím kontaktuj mě teď jsem mu psal a má ho ještě

Nepsty
Nepsty napsal 04.10.16 v 04:22

Ahoj s tim olejem bych to asi moc neresil a hlavne at tam je 10w40 🙂 Pri pristi vymene bych dal ten co udava vyrobce a to Motul 5100 10w40 a je pravda ze motorka mi po nem utichla 🙂 Doslova 😄 Jinak 3,7l jsem tam dolil. Z te 4l mi vzdy trocha zbyla ale po doliti do zaplneni okenka jsem motku vzdy nakopl a nechal ji chvilku bezet aby se olej prohazel vsude a pak dle potreby dolil 🙂 To dobijeni je strasna bolest jak vinuti tak i regulator. Ty kotouce kdyz jsem koukal tak jsem nasel na zakazku nekde za zajimavou cenu a kdyz si na to vzpomenu tak poslu odkaz 🙂 Jinak vyslovene ze by trpela nejakou bolistkou ta motorka ani ne. Pro me byla super 🙂 Hlavne at motor nejak neklepe nebo pri nizsich otackach neproblikava mazani aj. Netahne motka nekam do stran a brzdi 🙂 Maximalku to ma pres 300km/h coz ubrzdit neni zase tak jednoduche 🙂 Je pravda ze i pres pancerove hadice a novou brzdovku s deskama mi brzdy pri vyssich venkovnich teplotach a dobrzdovani z vyssich rychlostech 3x nejlip nebrzdily.

Preji hodne km a bez nehod ci zavad 🙂

mdery
mdery napsal 02.10.16 v 14:25

Ahoj, nedávno jsem si pořídil tuto krásnou motorku a potřeboval bych pár rad do začátku. Koupil jsem olej Castrol Power 1 4T 10W-40 , doufám, že není špatný. Kolik oleje se tam leje? Ujel jsem cca 800 km. a shořel mi stator dobíjení, docela pech. Pak mám špatný přední kotouče, nevíš kde se dají pořídit za zajímavou cenu? Budu rád za jakoukoli zadu do začátku, na co si dát pozor atd. Dík moc..

Nepsty
Nepsty napsal 05.04.16 v 10:41

Ahoj Děkuji Zatím se seznamujeme ale počítám že v polovině sezóny už budu moudřejší a napíši o celkovém motocyklu daleko víc Na to navrácení domu bez újmy na zdraví nebo motorce myslím snad víc, než kdy předtím Kéž by to záviselo pouze na mém rozhodnutí a schopnostech :( Hezkou sezónu a hlavně ve zdraví

vacekjirkaa
vacekjirkaa napsal 05.04.16 v 09:21 10b.

Slušná střela tak hlavně opatrně.Musíme pořád myslet na to , že na nás někdo doma čeká