renocar_unor

Suzuki DL 1000 V-Strom (2002)

Vlastník jelda-f
Vloženo 2.4.2016
Aktualizováno 30.4.2017

Naprostá bomba. Byla možnost se svést u kamaráda na Stromovi a ihned si mě získal.

Honda XL 1000V Varadero: Projel jsem se a nenadchlo mě to tolik, jako V-Strom. I ta váha je nepatrně jinde, ale to už by nebylo takové a oproti Suzuki, docela drahé
Aprilia ETV 1000 Caponord: Nebyla moc možnost si je kde vyzkoušet a odrazovali mě recenze na občasné problémy s elektrikou.
Yamaha TDM 900: Nakonec jsem od toho ustopil, jelikož řadový 2vál i 4vál jsem měl a rád poznávám nové typy.

První dojmy - Nádhera. Zátah, pocit, že sedím na opravdovém stroji, skoro jak král na trůně a hlavně véčkový motor, ten mě dostal nejvíc. Snad nejde víc popsat, chce to vyzkoušet. Už se těším na cestování a čas strávený za řidítky tohoto Stroma.

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych spíše pro lidi, kteří vědí na co moto bude využívána a také pro zkušenější jezdce. Přeci jen 4vál odpouští více, jak véčkový motor ;) hlavně při podřazování.

Doplňky na motorce - Ochranný rám SW-Mototech, plexi MRA touring a deflektor, prodloužený přední blatníku, držáky kufrů a samotné kufry GIVI (3x), rozšíření zrcátek, vyhřívané gripy (Oxford), řidítka a 12V zásuvka.

Byla možnost se svést na vlastní ose a uchvátil mě celkově celý stroj. Jediné, co mi přijde slabší jsou přední brzdy, ale bude brzká výměna brzdových hadic. Oproti Fazeru, kterého jsem měl předtím pouzy ty brzdy.

Rád bych více cestoval a poznával místa nejen v ČR, ale Evropě a klidně i dál. Minulý rok jsme navštívili Rakousko a Itálii a naprosto mě to uchvátilo cestovat na motorce.

Výběr moto je hlavně pro cestování a větší pohodlí z cest.

Časem se rozepíši víc, až na Stromovi namotám nějaký ten tisící km.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 01.05.16 v 18:53 10b.

Suprovej mega Stromek přeji pohodu v sedle.

Radimbiker
Radimbiker napsal 24.04.16 v 20:11 10b.

Petr_TA
Petr_TA napsal 24.04.16 v 20:01 10b.

Parádní stroj

jelda-f
jelda-f napsal 23.04.16 v 19:42

Díky všem a pohodovou a bezproblémovou sezónu

hOOrNeT
hOOrNeT napsal 09.04.16 v 16:42 10b.

ideální mašina na cestování Dobrý výběr, ať dělá radost