Gas Gas TXT 280 (2009)

Vlastník Sally06
Vloženo 25.3.2016
Aktualizováno 19.12.2020

Po sezóně

Vloženo: 17.02.2017, Uskutečněno: 17.02.2017, Stav tachometru: 14 km, Zhlédnuto: 17x

Sezóna v pr... a najeto hov... Ovšem to jsem tušil a s tím to i kupoval. Nemám s kým jezdit, nevím, jak a co se učit. Není v okolí nikdo kdo tomu rozumí a poradil mi, takže boužel jen z YT návody, které ovšem stačí z 50% vim co bych měl udělat, ale v reálu je to nemožné Hodně to povzbudí člověka, kdy zhlídne videjko a potom to jde zkusit a nejde mu to ani z 10%, tak jak na videu a šoupne ten krám zase do stodoly
Když to vezmu vážně, tak skoro po roce mám najeto 14 MTH z toho 2 MTH vyloženě poslední měsíc. Nepoužívám a nikdy nebudu používat triala na enduro, jak to někteří jedinci dělají, trhá mi to uši a cuká z koutkama, na to to prostě není. Tudíž jen vrkám po zahradě a více, jak čtvrt plynu jsem snad ani nedal Prostě není potřeba, trénuju rovnováhu, couvání, odhazování a přeskakování klád. Z čeho mám ohromnou radost, že mě trial naučil jezdit trošku po zadním. Díky charakteru motoru trošku brzdí, když se ubere plyn a to je to pravé co mi pomáhá když jedu po zadním. Na trialu to prostě zvládnu. Ujedu dokonce tolik metrů kolik mi vydrží ruce. Jelikož najedu hovno, tak mi dříve odpadnou ruce než neschopnost to udržet na zadním. Z toho mám velkou radost. Dále mě trial naučil porozumět tomu, jak fungují nebo se dají využít nebo spíše měli by se využít tlumiče! Z trialu jsem pochopil, jak pracovat z motorkou ve výjezdu, kde jsou kořeny a různé nástrahy na kterých se ztrácí trakce. Možná to jsou jen zkušenosti a rok od roku spěji jen na tom enduru, ale myslim, že malinko mi k tomu porozumění pomohl právě ten trial. Chyba to nebyla, nelituji a když ho vytáhnu stačí mi 15 min. a zdechnu na ruce, ale jsem uspokojenej, jak ze 4H na enduru. To je to kouzlo a mě to stačí. Strašná škoda, že není nikdo v okolí, kdo by mi mohl poradit co jak dělám špatně a co mám trénovat. Být tady někdo takový, tak se tomu trialu věnuji více než enduru. Prodávat ho, jako všichni ostatní, že není využitý je blbost, i když najedu jen 10 MTH za rok, tak je to nespočet 15 min. blbnutí na zahradě, které mi nepřijde jen jako 10 MTH. Navíc to sežralo jestli 3 nebo 4 nádrže? Je to neskutečné. tahle zábava mě baví a určitě je to podobná zábava jako enduro, ale 10x levnější a 10x méně časově náročná, což já momentálně potřebuji.