Piaggio MP3 400 (2007)

Vlastník tarzan1111
Vloženo 24.3.2016
Aktualizováno 15.9.2016

Mám ji krátce zatím jsem spokojen.Pokusím se letos najet co nejvíc kilometrů.dovybaveno výfukem Akrapovič.

První dojmy - První dojem neutrální první jízda a hned jsem se to položil na prvním kruhovém objezdu.Dnes už vím že jsem si to zavinil sám,bylo chladno a studené gumy a já trochu víc vzal za plyn a zadek mě předjel.Při rozjezdu to chce jemně za plyn už několikrát se mi protočilo zadní kolo a hneš šel do strany.

Motorku bych doporučil pro - ...Beru podle sebe je to vhodné pro starší lidi co už mají své na motorce odjeté a chtějí něco na pohodu a pohodlí .Z motorky mně už hrozně bolela záda teď je to ok super pohodlí.Žena by ho chtěla také ale ta váha moto je na ní moc.

Doplňky na motorce - ...Akrapovič Dual Exit.

...Tento stroj ze mi zprvu moc nelíbil ale teď bych ho nevyměnil. Mám ho první sezonu zatím najeto cca 5000 Km bez jediného problému.Co se týče rychlosti 140 udělá vždy a po dálnici jsem ho rozjel už i na 160 ve 160 vždy lehce poškubává nevím asi to má nějaký omezovač. Akcelerace z křižovatek je dostačující a svižná než ostatní zařadí rychlost jsem pryč.Spotřeba při pohodové jízdě do 4 litrů max když jedu po dálnici plný kotel tak kolem 6 litrů.Hodí se jak do města tak na dlouhé tůry.Kladně hodnotím zavazadlový prostor na dálkové ovládaní spousta místa.Nelíbí se mi akorát že svítí jen jedno svělto druhé je pouze dálka.