BMW R 1100 GS (1994)

Vlastník Crawly
Vloženo 24.3.2016
Aktualizováno 13.5.2022

Obří motor, obří bandaska, padáky jako lešení okolo Karlštejna, ruce na řídítkách 150 cm od sebe...

První dojmy - Má to válce vodorovně do boku - tak to musí být výborná motorka!

Doplňky na motorce - Nakoupil jsem za par eur - TT drzak i s navigaci, zvyseni plexi, zadni plotnu... A uzasny kufry, diky kterym je to stehovak!

Tak jsem se taky dočkal. R 1100 GS už je doma.

Čerstvě po GO převodovky - implantovaná nevypadávající M97 + výstupní hřídel M94 (fotky z léčení přiloženy), nové gumy opřené v rohu garáže, jaro za dveřmi ... Myslím, že tenhle rok se mi bude zase líbit.
---
11 už má nasazené nové botičky - Mitas 07 ... ne že bych byl skalní offroad jezdec, ale té motorce to prostě sluší... Navíc na tento rok plánujeme Ukrajinu, tak se asi budou i hodit.
Jízdní vlastnosti se na nových gumách razantně zlepšily. Motorka zatáčí úplně sama a jede jako po kolejích. Kdyby mi někdo půjčil GS alespoň na krátké svezení, už bych jí asi dávno měl.
Jsem z ní nadšený.

Klobouk z hlavy dolů před 11!
Vrátil jsem se z rumunských kopců, kde můj život závisel pouze na ní. Pochodovala jako poslušný oslík a nezajímalo jí přehřátí v centrech měst, díry na mamuty v silnici, prudká stoupání a klesání.
Ta motorka je opravdu úžasná!

mardock
mardock napsal 07.03.19 v 17:51 10b.

Jo tak s Ohlinsama to je jiný kafe. Taky bych je implantoval na moji 11

Gugun
Gugun napsal 17.09.18 v 10:28 10b.

Já se na 11GS svezl a zjistil jsem, že ji musím mít.

3neczak
3neczak napsal 25.03.16 v 22:19 10b.

penal1
penal1 napsal 24.03.16 v 22:46 10b.

pěkná barva...

Petr_TA
Petr_TA napsal 24.03.16 v 21:25 10b.

Parádní brambora