Yamaha YZF-R125 (2011)

Vlastník jawahadaughter
Vloženo 23.3.2016
Aktualizováno 23.3.2016

První pohled na Vločku a věděla jsem, že musí být doma. Krásná, sexy, moje !!!

Honda CBR 125R: důvod neuveden

První dojmy - Pro hodně zkušených motorkářů, bude tato věta znít komicky. Přechod z 50ccm na 125ccm byl pro mě dost příjemný větší výkon, celkové větší motorka a hlavně překročené 100km/h :D ( jede jak z praku !!! )

Motorku bych doporučil pro - Začátečníky/nice , ale i ostatní.

Doplňky na motorce - Vše origo, časem snad něco z dílny pana Akrapoviče :)

Výběr malorážky v dnešní době je poměrně těžký. Trh je doslova přesycen mnoha modely, teď jen vybrat to nejlepší. Hodně mě lákala Cbr 125 R, je to spolehlivá kvalitní motorka, ale na silnicích jich je už fakt hodně ( chci se trochu odlišit). Převážná většina špaget jsou zwei takty a já chtěla 4 takt.. Potom jsem viděla na veletrhu v Brně malou R1čku a bylo vybrané. Od mnoha dvacek se liší velikostí. Na svůj objem je vcelku robustní, pohodlná a na 4takt docela výkonná. Tak už jen stačilo hlídat inzerce, potom se ukázala. Sněhově bíla, krásná, prakticky nová. Prvních pár km ujeto a nelituji výběru.

Pančák46
Pančák46 napsal 24.06.16 v 22:05

a až koupíš toho akrapa tak to bude libec

Pančák46
Pančák46 napsal 24.06.16 v 22:03 10b.

Ta je libová :D pěknej držák na spz :D (někdy zazávodíme ne) :D
Tak hlavně jezdi opatrně = rychle a na jistotu, byla by jí škoda jí položit xD ať slouží

Ondrasek2607
Ondrasek2607 napsal 01.06.16 v 23:56 10b.

Správná volba - 4T a ještě R125. Gratuluju ke krásné motorce a ať slouží. Hodně šťastných km :)

jelda-f
jelda-f napsal 09.04.16 v 10:31 10b.

Parádní volba tahle "stopětadváca". Budeš spokojená ;) ať slouží, pěknou sezónu a kolama dolů

GP001
GP001 napsal 30.03.16 v 21:50 10b.

pěkná leštěnka dávám 10