BMW R 1200 GS (2015)

Vlastník ladafinda
Vloženo 23.3.2016
Aktualizováno 23.3.2016

BMW R1200 GS LC...v pné výbavě...co k tomu dodat...Parník.neskutěčně pohodlná...snad nezklame

Motorka koupena od FIRMA:ACR auto (České Budějovice 4)

KTM 1290 Super Adventure: důvod neuveden

První dojmy - No první dojmy smíšené když sednete s VN 2000.na cestovní enduro tak je to upně jiná písnička.Ale zatáčky to je jedna radost...super ovladatelná podvozek ESA no to je vrchol inženýrů z Mnichova...to se jim fakt povedlo...motor oproti KTM 1290 superadventure je to o poznání slabší ale v zásadě nic víc nepotřebujete...Až najedu nějaký kilometr tak napišu co a jak.

Tak nevím..Už tady toho o BMW 1200 GS bylo napsáno tolik že se v tom snad nikdo nemůže vyznat...Tak to zkusím já...Komu se to libí a má na to groše at si ji koupí.že se múže pokazit, to se může, ale to se může pokazit každá jina motorka.Je to stroj a je plný elektroniky takže kdo si myslí že bude jen jezdit a nic investovat tak at jezdí na kole.Ted mám najeto cca 4000km.Tak uvidíme časem.Jestli se mě někdo ptal u kawasaki na spotřebu tak já nevím kolik brala...samo záleží na stylu jizdy ale ja si koupil motorku pro radost a ne abych měřil kolik žere...No to je zatím vše...hodně štastných KM nebo MIL.to je fuk.Lada

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 14.07.17 v 22:08 10b.

lada-revamp
lada-revamp napsal 21.07.16 v 16:09

Zatím nejlepší GS,1150 po Varanovi překvapení,1200GS šok dojem jak z 650,ale jede no a LC úchvatný
podvozek nechápu jak se to povedlo a motor jde s chutí,každýmu říkám že ve 62ti poslední motorka
tak uvidím,zatím bomba.

lada-revamp
lada-revamp napsal 21.07.16 v 16:06 10b.

Miňo-BB
Miňo-BB napsal 30.03.16 v 16:34 10b.

jasných 10

wsbk
wsbk napsal 24.03.16 v 11:49 10b.