renocar_unor

BMW F 650 GS (2002)

Vlastník Kačaba85
Vloženo 21.3.2016
Aktualizováno 21.3.2016

Je krásná, protože je jen moje moje moje! Chlap na ní vypadá jak vosa na bombonu, tak konečně solo a ne jen tandem.

Motorka koupena od FIRMA:Motohouse Pardubice (Chrudim IV) - všechno bez potíží, naprosto seriozní jednání, motorka jak ze žurnálu

Honda XRV 750 Africa Twin: těžko k sehnání a na novej neni
Honda XL 700V Transalp: asi jsem prcek, nedosáhnu na zem, i když 170cm na ženskou zas neni tak málo

První dojmy - zatim stále hnusně, na první dojmy se čeká

Motorku bych doporučil pro - prej ženský, menší postavy a začátečníci

Doplňky na motorce - plastovej kufr za pár šupů, centrální stojna, noví Micheliny, jinak všechno čeká na mě...

O zkušenostech zatím mluvit nelze, doteď bylo hnusně. Moto jsme vybírali pro mě jako začátečníka, co má naježděno jen na tandemu. Ale chceme s chlapem vyrazit časem i někam dál, než se vyjezdim tak naše hradozámky, přecijen v Čechách je taky krásně a pořád co vidět. Motorka by měla zvládat i lehčí terén, tak uvidíme. Mně bude zatim stačit, když zvládne naše rozflákaný okresky.

Skypina
Skypina napsal 11.12.17 v 15:41 10b.

z lásky ke stejné

Happy83
Happy83 napsal 16.01.17 v 18:57 10b.

Kása

Kačaba85
Kačaba85 napsal 31.03.16 v 18:48

Tak už máme vyměněný olej, filtr a novou bezúdržbovou baterku, ano, madam je líná

Kačaba85
Kačaba85 napsal 31.03.16 v 18:47

Dneska jí chlap projel a upřímně, 1150 GS mu sluší víc a já zas tohle hovádko neutáhnu, jsem asi sušinka nebo co

cabernet
cabernet napsal 28.03.16 v 10:06 10b.

Ahoj dobrá volba