renocar_unor

Aktualizováno 16.6.2016

BMW 1993 so všetkým , čo s tým súvisí

BMW R 1100 RT: RT je o vyše 40kg ťažšia

První dojmy - Dá sa .

Motorku bych doporučil pro - Neviem , mne vyhovuje , možno aj preto , že mám asi o 6-7cm zdvihnuté riadítka .

Doplňky na motorce - U mňa je to motorka mnohých tvárí , všetko je demontovateľné , len po padákoch by ostali diery v kapotáži , ktoré sa museli vyrezať , čiže ten proces je nezvratný .
Jáj , sedadlo je tiež prerobené a keď už to bolo rozobraté , tak som si (len jazdcovi , samozrejme :)) ) doprial gelovú podložku a vyhrievanie . Gelová podložka bola zakúpená v jazdeckých potrebách a pôvodne slúži pod konské sedadlo , aby ten živý kôň nemal zodratý chrbát .

Hľadal som podvedome náhradu za bývalý Triumph Tiger 885i (vynikajúca moto) a toto mi nejako padlo do oka , pôvodne som špekuľoval RT (1100/1150) , ale to sú ťažké svine (naviac 1150-ka prepchatá zbytočnou elektronikou) , potom som objavil model RS , ani som nevedel , že BMW niečo takéto vyrábalo ,
Z podvozku sú všetci posratí , môže byť , ale len keď si ho upravíte , aby aj niečo vedel , mňa to stálo skoro 2/3 ďalšej motorky (s kotúčmi takmer celú) .

Brzdilo to fajn aj s origoš kotúčmi , teraz (s Galfermi a pancierákmi) tiež

Kotúče som si obstaral vo firme Renovak (veľmi seriózne jednanie) , mali pred rokmi nejaký výpredaj , takže boli za naozaj dobrú cenu (ale aj tak pálka) , no a tlmiče od firmy alphatechnik-de , stáli ... (no , radšej nič , he-he) , čo už , veď podvozok je to , čo nás drží na ceste .

Ako sa cíti spolujazdec to neviem , nikoho nevozím .
Spotreba , no ... nie je to nič zvláštne , uvidím , čo nastane po tzv. nastavení motora .
05/2016 No , chlap to (motor) nastavil asi dobre + som tam po próbnych párdesiatkach kilometroch šupol nový typ sviečok Brisk (Premium Evo - DR14BSXC ) a ... nechcem to urieknuť , ale vyzerá to na znovuoživlú lásku

Kde se motorka cítí nejlépe a kde naopak ne? Terén, silnice, město...
Motorka by sa (ako aj každá iná) najlepšie cítila v rukách vyjazdeného jazdca
Dá se s moto i dobře cestovat?
Dá , dokonca vynikajúco (veď za tým účelom bola vyrábaná a aj kúpená) , len keby to po diaľnici nežralo ako kyselina .

Hokke
Hokke napsal 21.05.19 v 23:22 10b.

zatim mám jen zkušenost s auty od BMW ale jednou bych chtěl motorku od BMW, tohle je vymazlenej stroj

Raadio22
Raadio22 napsal 21.07.16 v 23:39 10b.

Krásná a určitě i dobře funkční

boutom
boutom napsal 28.03.16 v 01:37 10b.

3neczak
3neczak napsal 24.03.16 v 18:23 10b.

owenovic
owenovic napsal 22.03.16 v 20:27 10b.

Krásná motorka. At slouží jak má. 10 bodů