Vespa 946 (2014)

Vloženo 21.3.2016
Aktualizováno 18.8.2016

Technické úpravy pohonu

Vloženo: 09.12.2018, Uskutečněno: 18.11.2018, Zhlédnuto: 34x

Tak jsem nevydržel a začal 946 technicky zlepšovat.
Přeci jenom, když se s ní jezdí, zjistíš že je co zlepšovat. Ostatní z Vespa klubu si kupují stará PXka, tak já jdu vylepšovat 946. Výrobce Malossi, Zelioni, Remus.
Nejdříve jsem se pustil do převodu. Změna celého variátoru, závodních pružinek na spojce, pružina spojky, miska pružiny, druhý talíř variátoru, zvon spojky, řemen.
Poté jsem vyměnil na víku variátoru víčka, a z druhé strany namontoval laděný výfuk spolu s lambda emulátorem.

• Převodovka

Co další na úpravu? Převodovka přeci. |-) První co mě zarazilo bylo, že ani Malossi ani Polini nenabízí kit na převodovku u 946. Přitom u Sprintu a Primavery, které mají stejný motor (3V IE) to nabízí. Vzledem k tomu,

Vloženo: 09.12.2018
    Uskutečněno: 09.12.2018
  • Sound system

Tak jsem se utrhl a namontoval Piagio sound system. Jsou to dva repráčky, které se namontují do podlahy a využívají prostor těla skútru pro akustiku. Návod na instalaci Italové nevychytali, je dobré raději vše vyzkoušet

Vloženo: 11.12.2016
    Uskutečněno: 11.12.2016
  • Datatag

Vespa budí hodně pozornosti, a proto jsem přistoupil k jejímu zabezpečení. Rozebrat ji, označit a zase složit zabralo tři hodiny. Výsledek ale stojí za to. Ukradne ji jen blbec :-P

Vloženo: 22.05.2016
    Uskutečněno: 22.05.2016