Triumph Speed Triple (2012)

Vlastník George_MB
Vloženo 19.3.2016
Aktualizováno 16.9.2018

Ke Speedu snad ani není potřeba nic dodávat. Je to Speed :)

První dojmy - Speed mi snad ani nemohl lépe padnout do ruky, 3 válec dává dostatečný výkon již od nízkých otáček. Překvapil mě lineární průběh výkonu, čekal jsem nepříjemný kopanec, ale nic takového nenastalo :) Ovládání je naprosto perfektní a snad by ani nemohlo být lepší. Brzdy Brembo je možná i zbytečné popisovat :) Celkově mohu jen doporučit.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty, co chtějí mít z jízdy na motorce skvělý pocit :)

Doplňky na motorce - Jako první co jsem pořídil byla kompletní výměna kapalin, komplet řetězové sady, brzdové destičky, diagnostika, vzduchový filtr KN a nové pneu Bridgestone S20 Evo. Vše v autorizovaném servisu, aby byla jistota. Nikdy před tím jsem Speeda neměl, tak jsem chtěl ať ho odborníci pořádně prohlídnou. S podzimem a následují zimou přišel čas kámoše trošku vylepšit podle mých představ. Dostal komplet nové lakování od firmy http://www.motolakovna.cz/ - mohu jen doporučit, následovalo zadní světlo s integrovanými blinkry, držák SPZ Rizoma, výfuk HP corse, karbonové díly, zrcátka, přední blinkry, gripy atd. Momentálně ještě pokukuji po signalizaci zařazené rychlosti, tlumiči řízení a přepákování...nikdy nemůže být klid :)

Poslení změny na moto:

- Kryty motoru
- Padaky
- Zrcátka v řidítkách
- Karbonové díly

Tento stroj jsem si vybral proto, že jsem chtěl pořádný Naked bike s "duší". Triumph je značka která snad ani nemůže zklamat. Již po usednutí na motorku jsem měl pocit, že sedím opravdu na tom správném Biku, po nastartování a zaslechnutí 3 válcového koncertu nebylo co řešit :) Následná jízda mě jen utvrdila o správnosti volby, v helmě jsem smál a nemohl skončit - doposud mě tyto pocity neopustily, do garáže jdu vždy s pocitem nedočkavosti a po jízdě Spéééďáka opouštím s malým smutkem na duši :) . Přikládám foto před úpravou :)

BNDL-76
BNDL-76 napsal 19.08.17 v 23:27 10b.

Jedině 10b

JimMrJim
JimMrJim napsal 31.07.17 v 17:19

Moc pěkný bike
Kolik tě stálo lakování?

JimMrJim
JimMrJim napsal 31.07.17 v 17:04 10b.

Moc pěkný bike
Kolik tě stálo lakování?

zdendis
zdendis napsal 06.05.17 v 09:47 10b.

luxusní

RoumenS
RoumenS napsal 11.05.16 v 00:22 10b.

Pěkně poladěnej Anglán