BMW F 650 GS (2008)

Vlastník born2bwild
Vloženo 19.3.2016
Aktualizováno 9.3.2019

Jmenuje se Bořek a je plnohodnotným členem rodiny

Yamaha XT 660 X: Není tak vhodná na delší cestování.
Aprilia Dorsoduro 750: Na začátek asi moc divoká. Malá nadrž.

První dojmy - Motorka mi padla do ruky, jakmile jsem se na ní posadil a to i při svých 190 cm. Jako první jsem ocenil pohodlí, skvělou ovladatelnost a plynulý průběh výkonu. Co mohu vytknout je ne zcela intuitivní ovládaní směrovek.

Motorku bych doporučil pro - GSo bych doporučil všem, kteří chtějí jezdit na dobře ovladatelné motorce, která dokaže odpustit i začátečnické chyby a každému kdo hledá každodenního spolehlivého kámoše.

Doplňky na motorce - Padáky a centrálni stojan pro snažší údržbu řetězu. Také pro stabilitu při parkování, jelikož si Bořka zamilovaly také dcerky.

Výběru své první velké motorky jsem věnoval spousty času. Jelikož jsem doposud jezdil jen na zapůjčených strojích různých objemů a typů, měl jsem alespoň jasno v tom, jaké typy motorek připadají v úvahu. Dlouho jsem se rozhodoval mezi Yamahou XT 660X a GSem. Přestože byla pořizovací cena BMW byla vyšší jsem rád, že jsem se takto rozhodl. Po 6000 km jsem se ujistil, že mám to, co jsem hledal. Možná se jedná jen o začátečnické nadšení, ale jízda na GSu je pro mě tak přijemná, že se mi nechce slézat. Na GSu oceňuji jeho ovladatelnost, předvídavost a plynuĺý průběh výkonu. Nemůžu zapomenout zmínit jeho univerzálnost. Bezproblémově zvládá naše okresní silnice všech možných povrchů. Nízká spotřeba je bonus, který potěší. Jediné, co musím vytknout je z mého pohledu komplikované ovládání směrovek, ale snad si zvyknu.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 14.07.17 v 22:13 10b.

mpanda
mpanda napsal 14.07.16 v 22:43 10b.

u me jsou tyhle smerovky prave velke + :) jinak at slouzi

Mates-v
Mates-v napsal 23.03.16 v 20:36 10b.

Pěknej stroj, ať slouží

findejs1310
findejs1310 napsal 19.03.16 v 20:43

Tak Bořku dneska to máš za 10b

Milan1963
Milan1963 napsal 19.03.16 v 19:51 10b.

parádní stroj, i osvědčený. Proto 10 b...