BMW R 1100 R (1996)

Vlastník Lazyfucker
Vloženo 18.3.2016
Aktualizováno 14.9.2017

Koupena podruhe. Skvely stroj za mrzky peniz. Nabizi vic, nez by se mohlo zdat.

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1) - Typish bazar pristup. Nalejt - vypit.

První dojmy - Neprekvapil uz jsem jednoho mel. Ten prvni jel lip. Bude na nem tedy nejaka prace, ale nic zasadniho.

Motorku bych doporučil pro - Nevim.

Doplňky na motorce - Vyfuk GPR. KNko. Jinak origo.

Pohodlny. Bytelny. Dlouhoveky. Poctive udelany a jednoduchy. Libi se mi boxer motor jak vzhledem tak prubehem. Podvozek vymenim za Hyperpro. Doladi se detaily u Tondy a hura do sveta.
Tak probehly prvni vyjizdky. Zacala tect leva vidla, takze gufera + steraky a kapalinu v brzdach a mam na sezonu pripraveno. Na predeslem kusu jsem mel sadu na trubkova nizsi a sirsi riditka Fallert a dem ji nedam. Riditka vypadaji mozna vselijak, ale ergonomicky jsou skvele. Zda se mi ze bych uzil par centimetru vyssi sedlo a vyhrivane rukojeti. Vycpani sedla vic a necim tvrdsim necham na zimu. Ted se musi jezdit. Prumerne bere za posledni dny lehce pres 5 sviznym tempem. Ma jedinou chybu. Chybi mu sestka, ale ne ve smyslu, ze by 1150 byla reseni. Prbnich pet kvaltu bych nechal jak mam ted a k tomu dalnici rychlobeznou sestku. 1150 ma kratsi vsecky kvalty a to neni ono. Jsem rad ze ho mam zas doma

šmudla
šmudla napsal 01.01.18 v 20:32

ale ty rejdy..zlatej Fallert :D

šmudla
šmudla napsal 10.02.17 v 08:48 10b.

tak si se zase vrátil k Rku ?

Tomas_
Tomas_ napsal 03.07.16 v 10:24 10b.

Pěkný BMW a dobrej koment.

pandorasbox
pandorasbox napsal 03.06.16 v 09:46

super, gratulujem k tátošíku, super voľba, neviem si ani ja vynachváliť ale ani môj psík.mnoho šťastných kilákov

pandorasbox
pandorasbox napsal 03.06.16 v 09:09