Yamaha MT-07 (2015)

Vlastník smallwarrior
Vloženo 18.3.2016
Aktualizováno 30.1.2018

MT - 07 moto který mi prostě sedlo hned po pár km.

Motorka koupena od FIRMA:YMoto Praha (Praha 4-Braník) - Karel Jílek - naprostá spokojenost! Profesionální a na kamarádské úrovni vše vysvětlil. Můžu jen doporučit a když Yamahu tak jedině tady!

Kawasaki ER 6N: Nová mi přišla drahá a jetá žádná slušná. Navíc váha - asi místo oleje dávají písek, jinak té vaze nerozumím :-)
Suzuki SV 650: Žádný pěkný kousek
KTM Duke 390: Komponenty super ale za tu cenu byla Yamaha :-) Chci i někam na dálnici a tahle by to dálniční tempo nezvládala

První dojmy - Je žlutá, jede super a že bude ještě hoodně srandy!

Motorku bych doporučil pro - Kdo chce za málo peněz dost slušnou muziku!

Doplňky na motorce - Zatím tam je Rutan padací rám a Sc Project CRT
SPZ držák R@G
SC Project CRT
Plexi Rizoma který je podle mě nejpovedenější, ale taky nejdražší.
Lámací páčky od Rutana.
Doplňky od Yamahy už pak podle financí...

Rok jsem vybíral na bazaru, salonu motorku, která bude pro mě prcka (165cm) , použitelná do města, víkendový výlet...

Přečetl jsem na internetu a fórech tuny textů od testů až po zkušenosti někoho z horní dolní. A čím dál víc mě přesvědčovalo že Yamaha za ty prachy asi bude dobrá a ne žádna rychlokvaška!

Pro ty co říkají že pro úplnýho začátečníka to není tak myslím že pokud se na to jde trochu s repectem tak to prostě jde! Přesedlal jsem ze skútru 125 a ještě číny na 700 Yamaha, jasně po prvních kilometrech jsem byl jak Alenka v říši divů a s pořádně hnědým škrtátkem v trenkách. Ale to že všude píšou, tenhle bike je postavenej nezáludně a doporučují pro zelenáče. Tak vědí o čem mluví

Nebudu tady srovnávat čínskej skútr s Yamahou. Je to jako fotbalovej zápas San Marino vs. Brazílie. Každej ať si udělá obrázek sám. Já sem budu psát jen poznatky

Jezdím hlavně Praha 99% a tam mi přijde že se sedí jako Miloš na hradě! Kostky jí nevadí = měkký odpružení na který nadávájí ty co jezdí kudlu, ale do Prahy TOP! Široká pneu z který jde trochu respectu a která neuletí na koleji. Až nainstaluju SC-Project tak už budu mít úsměv jako Joker

V dubnu plánuji Budapešť a léto nějaká Itálie, prý na cestování není a bolí z ní zadek?! Ja jsem byl zvyklej 3 roky na čínským skútru, jdu z pekla do nebe takže pro mě je to luxus!

JakeFMX
JakeFMX napsal 24.08.16 v 14:15 10b.

žlutá frčí

lacerta82
lacerta82 napsal 19.03.16 v 08:41 10b.

Super motorka a hlavně YAMAHA v krásné žlutočerné kombinaci...parádní volba, hravá už na pohled, výškově motorka jezdec bez komentáře, ale pozor, my prckové dokážeme jezdit i na mnohem větších motorkách. záleží na co si pak troufneš ,ale to přijde časem...mnoho kilometrů v sedle s úsměvem na tváři

Jacek_18
Jacek_18 napsal 18.03.16 v 19:45 10b.

vilda_vrtule
vilda_vrtule napsal 18.03.16 v 14:57 10b.

Srandy bude dost! To bych podepsal, vím o čem mluvím...

Gratuluju k barvě