Honda Forza 125 (2016)

Vlastník DD10R
Vloženo 16.3.2016
Aktualizováno 16.3.2016

Po tříleté zkušenosti s Hondou PCX jsem pořídil Forzu 125 ABS. Mám rád delší výlety a na ně jistě bude Forza vhodnější.

První dojmy - Větší rozvor zajišťuje lepší pohodlí, širší gumy bezpečnější držení stopy v náklonech, ostré linie jsou moderní, dvojnásobný obsah nádrže paliva než u PCX pro lepší akční rádius na výlety, větší prostor pro zavazadla, ABS a kotoučové brzdy na obou kolech pro bezpečnější zastavení motocyklu, velké plus je palubní počítač a LED světlomety.

Motorku bych doporučil pro - PCX je pro kluky a ženy, Forza je pro muže. Vhodná na delší cesty mezi městy.

Doplňky na motorce - Kufr GIVI V47NN Tech

Zatím mám motocykl v záběhu před první servisní prohlídkou. Ještě si s ní netrofám jak s PCX, ale řízení a celkové jízda je trochu jiná než u nižšího modelu PCX. Teším se na první noční vyjížďku s LED světlomety. Akcelerace je trošku pomalejší než u PCX, ale pružné zrychlení je lepší než u PCX ve vyžších rychlostech. Více koní, více síly do táhlých stoupání. Ještě čekám na objednávku boxu GIVI V47NN Tech.

Vlady3
Vlady3 napsal 09.04.16 v 19:11

Vítám tě do skupiny Honda Forza a doufám,že rád jezdíš na výlety a někdy se vypravíš do severních Čech

matti
matti napsal 18.03.16 v 17:27 10b.

Další kráska!!

Maartecz
Maartecz napsal 17.03.16 v 20:44 10b.

Super stroj!!

MichalQ
MichalQ napsal 17.03.16 v 18:45 10b.

Paráda taky zajíždím

icewhite
icewhite napsal 17.03.16 v 15:52 10b.

už mám taky naškudlíno, tak snad to bude stát za to! Byl to rok a půl utaženýho opasku. Začal jsem šetřit na PCX, ale pak jsem viděl Forzu a nebylo co řešit ...cílová částka prasátka se holt musela navýšit. Až bude doma taky něco přihodím.