Suzuki GS 500E (1998)

Vlastník JOslejsek
Vloženo 16.3.2016
Aktualizováno 16.3.2016

Viděl jsem, projel jsem a za ty peníze chtěl jsem!

Kawasaki ER 5: Nebyla k mání a nakonec na GS lepší recenze.

První dojmy - No první jízda 20 km naprostá pecka. Kdepak už nikdy něco jak 2t a Jawa atd... Toto relativně na moje potřeby jede, brzdí, tlumí a hezky zní. Naprostá spokojenost vizuálně je to pěkný stroj. Jediná muška trošku odřený výfuk, ale hned opravím. Jinak perfektní stav moto připraveno na sezónu. Ta cena 23 byla opravdu perfektní, pač jsem měl rozpočet na GS 35tis!! Moto má najeto pod 40k.

Doplňky na motorce - Štít z plexi jinak vše origo.

Proč zrovna GS?? Jednoduchá odpověď - je to ověřený stroj jednoduší na údržbu. Dobrá volba pro první 4t motor. Plánuji moto si nechat 2 - 3 roky určitě. Potom něco z jiného soudku, ale zpět ke GSu. Hele narovinu proti tomu co jsem měl předtím tak toto je "zázrak". Nemohu si teď momentálně dovolit hodnotit jízdní vlastnosti, protože porovnávat to s tím co jsem měl předtím to nejde... Toto je proti tomu 1000x level jinde. Časem se určitě rozepíši.
Motorka je perfektní na silnici i na ty naše. No možná v nouzi nějaká polní cesta k rybníku.
Prý dá se na motu cestovat - proti jawině 100x lépe. Konečně při 100 rychlosti nemám vibrace do stupaček :D. Moc moc se mi líbí ten zvuk GS ideální táhne v celém rozsahu od 4 do 8... Zkusil jsem maximálku a s mojí hmotností 67kg to letělo na tachometru lehce přes 180km/h. No nicméně ideálni rychlost mi přijde zase ta 90 na lepší silnici 110... dálnice klidně 130... Na jawe to bylo utrpení jet 120+... chudák motor... Zde nádhera a konečně trošku dynamicky mohu předjíždět "slimáky" na 1 třídě. S předchozíma to šlo tak na rychlostech do sta a pak dynamika žádná.

JakeFMX
JakeFMX napsal 03.08.16 v 08:53 10b.

JOslejsek
JOslejsek napsal 17.03.16 v 21:33

Děkuji za reference... No na to, že to mám druhý den tak mám nalitáno 100km. Safra těším se až bude teplo. Zatím jsem objednal takové ty záležitosti jako filtry, svíčky, olej, na brzdy serepetičky at... Konečně stroj, který mě opravdu překvapil. Trošku to ještě vypucuji nějakou ochranou na lak a ten výfuk snad půjde rozleštit. Konečně mám něco, kde necítím vibrace do stupaček... Paráda ještě musím koupit nové hadry.

kujawa
kujawa napsal 17.03.16 v 20:33 10b.

findejs1310
findejs1310 napsal 17.03.16 v 18:53