Triumph Tiger 800 XC (2011)

Vlastník Pompoxc800
Vloženo 16.3.2016
Aktualizováno 23.3.2016

Po pár letech sem si měl potřebu udělat si radost a pořídil jsi dospělou motorku

Motorka koupena od Tis Beroun

První dojmy - První dojmy super jelikož jsem přesedlal na Tigra z Jawy 350 tak bylo vše úplně jinak z jízdy jsem byl naprosto unešen,ovladatelnos a podvozek na silnici i v terénu super.Převodovka je fajn postavená dá se jet na 6 už od 60 žádné cukání zatím spokojenost

Nejsem zrovna zdělovací typ,ale něco snad sesmolím.Na motocyklu jsem už jsem nějaké km nakroutil,musím říci že od první chvíle my naprosto sedla do ruky,posezení je na mou výšku 185 cm vyhovující i při delší cestě.Co se týče úložného prostoru je to bída,ale to je až na pár vyjímek u motorek normální.Jinak jsem zatím spokojen ze vším co my moto může nabídnout.Jen by mohlo být více firem co budou prodávat díly ta cena je také větší,ale s tím se člověk musí smířit.

xpekos
xpekos napsal 22.01.18 v 08:27 10b.

Čus, pěkný kousek. Ať slouží! Také mám T800... Prosim tě, kde jsi sehnal ten horní díl padáků přes chladič? Něco podobného shánim a nemůžu nikde najít... Dikes

Radek_S
Radek_S napsal 23.03.16 v 20:55

hodně zážitků v sedle

Pompoxc800
Pompoxc800 napsal 23.03.16 v 19:39

Něco málo jsem přidal a další až začnem tahat,jinak díky a všem spoustu štastných km kolama dolu

Wildaja
Wildaja napsal 23.03.16 v 18:20 10b.

Mohl jsi dát více fotek , ta barva je opravdu zajímavá .
Přeji Ti i nadále spokojenost, zážitky a úsměv pokaždé, co vrkneš heftem .
To pištění potřebuje ty správné uši a to je potom hudební ráj .
Drahé na ně všechno je a asi jen tak nepřestane být, to je pravda ... s tím už ale asi počítáme všichni .

Miňo-BB
Miňo-BB napsal 23.03.16 v 16:41 10b.

krásavec