BMW R 1100 RT (2000)

Vlastník Luba73
Vloženo 13.3.2016
Aktualizováno 27.8.2017

Chtěl jsem ji už od chvíle kdy jsem začal pokukovat po delších výletech.Před rokem mi jedno RT uteklo,tak jsem koupil Deauville.Není to špatná motorka,ale nesedla úplně mím proporcím.Hlavně mím krátkým prstům.

Motorka koupena od FIRMA:MotoTrade (Třebíč) - Už druhá motorka od této firmi.Maximální spokojenost.

První dojmy - No o prvních dojmech zatím není moc co napsat.Zatím je v garáži a poznatky z jízdy dodám později.Musí ještě proběhnout přihlášení. Takže přihlášení úspěšně dokončeno.Hurá na cesty.

Motorku bych doporučil pro - Motorka jako stvořená pro cestovatele,kteří netouží po offroadu,ale chtějí se kouknout po Evropě po pěkných silnicích.

Doplňky na motorce - Na motorce klasicky origo tři kufry,elektrické plexi,ABS.Vse u BMW standartně ve výbavě.Uvažuji o přidání padáku,nebo aspoň chráničů víka ventilů.

Už první sednutí a porovnání dosažitelnosti páček a ovládacích prvků ukazuje dobrou volbu.To co mi úplně nesedělo u Hondy je tady O.k.Váha je taky "skoro"stejná jak u Hondy.A navíc +víkon,+točivý moment a větší dojezd.Takže zatím jsem nepřišel na žádný problém.
Motorka stvořená na dlouhé výlety a cestování po pěkných cetách.Věřím že ani dálnice jí problém nedělá,ale kdo rád jezdí po dálnici. Kochačka krajinou je vždycky lepší.
Takže ujeto prvních 200km.Jízda po okreskách a zatím spokojenost.Krásně se ovládá a pohodlí a ochrana před větrem je na jedničku.Drobný kaz který mi kazí úsměv a nadšení je že motorka v otáčkách pod 3000 cuká.takže je objednaný nový vzduchoví filtr a musí proběhnout kontrola svíček a seřízení podtlaků.

philipsun
philipsun napsal 18.03.16 v 22:09 10b.

gratuluji ke koupi vypads dobre urcite budes spokojen na me strance najdes neco z historie vyroby pokud se jedna o vyrobni rok 2000 dle vin tech moc neni

kukuruznik
kukuruznik napsal 16.03.16 v 21:28 10b.

Holt to je tak, když někomu nestačí škutina a chce machrovat...
Tak ať ti slouží k maximální spokojenosti.

FRANC1
FRANC1 napsal 14.03.16 v 23:20 10b.

Tak to je pořádnej parník.

walaszek
walaszek napsal 14.03.16 v 13:08 10b.

Nazdar kamaráde, Doufám že někdy dorazíš na setkání na tomhle, rád bych to očíhnul naživo. Každopádně ti ta motorka sedí, a asi jiná liga než deuville co? Takže gratulace ke koupi A těším se až poreferuješ o jízdních dojmech

mon-cheeris
mon-cheeris napsal 13.03.16 v 19:51 10b.

super je nááádherná snad se brzo projedeme