Suzuki SV 650S (2006)

Vlastník camperx
Vloženo 13.3.2016
Aktualizováno 3.10.2018

Super motorka do začátku, hodně lehká a hravá ten V-twin opravdu pobízí ke hraní

Motorka koupena od soukromník - Spokojenost nic neskrýval a dalo se rozumně domluvit

Honda CBR 600F: V tu dobu žádná rozumná nabídka, navíc do začátku moc silná

První dojmy - No první dojmy byli takové že to asi není motorka pro mě jelikož jsem přesedal z motarda a ten posez je fakt sportovní :D první jízdu jsem si myslel že sedím na raketě :D oproti té dvacce to opravdu letělo na každý stupeň z jakýkoliv otáček :-D

Motorku bych doporučil pro - Začátečnící ale i pokročilí se na téhle motorce dokážou vyblbnout

Doplňky na motorce - Laďák Leo vince SBK, sportovní přepákování ARP

Pro motorku jsem si byl až na druhou stranu ČR takže docela štreka Upřímně jsem Svčko nechtěl... nelíbilo se mi že to je 2V a navíc polokapotáž :/ vždy jsem chtěl 4V ale po každodenním prohlížení inzerátu jsem nějak narazil na krásné SVčko celokapotu navíc za slušnou cenu tak jsem si řekl proč to nezkusit přece jen do začátku těch 53 Kw stačit bude hned první dojmy byly že je fakt krásná mohutná a prostě dospělá motorka zvuk opravdu nádherný s laďákem slast pro uši když nastartuji ví o mě celé město

Měl jsem možnost sedlat i starší SVčko s karbcem a posez staršího SVčka je hodně cestovní a vzpřímený oproti mému novějšímu SVčku fakt je v tom rozdíl ale nečekal jsem že až tak velký

Na SVčko jsem si zvykl skoro okamžitě, pár kilometru a měl jsem ho v ruce, ze začátku to bylo takové ucukané ale teď jak už jsem se naučil zacházet s plynem už to je lepší, na ten 2V to chce opravdu cit v rukou spotřeba je asi 5,5/100 a to jsem něják moc nešetřil co mě překvapilo byly brzdy... čekal jsem je ostřejší a předek je moc měkký chtělo by to hustší olej docela kope když se najede do jámy nebo když se moc brzdí tak se docela dost potápí

03.10.2018 - Zhodnocení po skoro 3 letech s SVčkem

Vubec nelituju, že jsem do SVčka šel, SVčko je motorka, která je svým způsobem hodně univerzální, Můžete s ní jezdit ostrou jízdy nebo zajet s na dovolenou a nebo prostě zablbnout, ten 2V krouťak si o to prostě říká

V létě 2018 jsem s SVčkem absolvoval výlet do Itálie, denní nájezd +- 400 Km, jako není to vyloženě motorka na cestovaní, kvůli sportovnějšímu posezu vás po 100 Km začne bolet prdel a zápěstí ale dá se to vydržet a i přes to jsem si to užil a jel bych znova, max bylo 500 Km za den ale to už byl fakt strop , během cesty nebyl s SVčkem jedinný problém, avšak to nikdy po dobu co SV vlastním.

Bývalý majitel SVčko položil a tak ho doma samodomo opravil a nastříkal, no lak uplná hrůza, v polce sezóny začal lak praskat misto krásné nádrže jsem tam měl nadrž se spidermanským vzorem, potom jsem ji položil i já tak jsem se rozhodl dát ji novou barvu a udělat si ji tak trochu podle sebe abych se nějak odlišil, přece jenom modrých SVček je plný net :D

A pár fotek z blbnutí

camperx
camperx napsal 04.10.18 v 09:31

Ano, stříklé folii ve spreji od foliatecu

Quad
Quad napsal 03.10.18 v 22:13 10b.

Pěkná šedá. Ty kola máš stříklý tím plastovým sprejem nebo je to lakovaný?