Aprilia ETV 1000 Caponord (2002)

Vlastník findejs1310
Vloženo 12.3.2016
Aktualizováno 28.6.2020

Vloženo: 22.01.2019, Uskutečněno: 07.07.2018, Zhlédnuto: 40x

Tak po dvou letech mi pod prdelí zahořel Elesys.
Byl připojen na tvrdo na obou stranách.Baterie nová Motobatt, altik v pořádku.
Když jsem ho kupoval prodejce mi doporučil abych nechal montáž na odborné firmě...prej kvůli záruce .No a teď se mnou vyjebal.Napřed mi tvrdili že regulátor nebyl připojen na baterii a když jsem to důrazně odmítl a přesvědčil je že regl byl připojen pajením v bužírce podle jejich rady tak najednou změnili postoj...Ale pane Vám to namontoval odborný servis a proto vlastně záruka není 3 ale jen 2 roky. To už jsem fakt myslel že mě jebne.Na jejich stránkách o tom nebyla žádná zmínka.Když mi regulátor přišel poštou zpět, bylo evidentní, že ho nikdo nezkoumal
Takže za mě Elesys je zlodějská firma která se vyhýbá zodpovědnosti a nikomu nedoporučuju kupovat jejich výrobky,protože v případě reklamace s váma vyjebou.Je to přesně ...když ptáčka lapají...svině

findejs1310 (5) napsal 03.06.2019 v 22:20

Zdar
Me taky radili a vychvalovali svuj vyrobek.
Jak jsem poznal ze s regulatorem nic nedelali??? Jednoduse.Kdyz si prectes jejich zvasty jak maji v regulatoru terciky a podle zbarveni poznaji kde vznikla zavada tak asi predpokladam ze ten regulator musi kuchnout aby se podivali jak terciky vypadaji...nebo vis jak jinak to zjistit?A ten muj se vratil ve stejnem stavu jak jsem ho poslal na reklamaci.To asi mluvi za vse.

Motoblazen5 (0) napsal 03.06.2019 v 13:07

Za mne můžu Elesys doporučit. Když jsem volal do Ignitech, do Vape, nikde nebyli tak vstřícní a ochotní poradit jako u Elesys. Poradili, kde hledat příčinu a jak ji odstranit.

Opačnou mám zkušenost.

Jak jsi poznal, že regulátor nikdo nezkoumal, byl jsi u toho?

lohdaj (0) napsal 05.05.2019 v 10:41

Mel jsem Elesys vcera vecer v kosiku. Nez jsem dal odeslat objednavku, precetl jsem si toto vlakno. No a chvili na to jsem odeslal odbjednavku u Vape. On ten usetrenej litr muze ve finale nasrat.

MEK0TA (33) napsal 24.01.2019 v 16:42

Příště radši Vape, mám s ním zkušenost na Banditovi, osvědčilo se dobře.

Jardas444 (10) napsal 23.01.2019 v 19:04

Žádný takový pochybný výrobky nekupovat.Nejlepší a osvědčené je VAPE.

findejs1310 (5) napsal 23.01.2019 v 10:53

Zdar
Když jsem koupil Capa tak samozřejmě nedobíjel.
Takže jsem změřil altik a ten byl v pohodě.Konektor mezi válci měl velkej přechoďák tak jsem ho vyhodil..
Natáhl jsem nový dráty od altiku až k reglu.Regl jsem připojil přímo na baterku bez pojistky...takže propojení bylo 100%.A prostě po cca dvou letech se z něj zakouřilo . Vím že Caponord má silnej altik a velkej odběr.
Zvažoval jsem dlouho Vape nebo Elesys.A v Elesysu mě přesvědčili že to je to nejlepší co můžu koupit.
Dneska už bych do toho nešel.Hlavně ten přístup při reklamaci byl úplně jinej.V podstatě ze mě udělali vola.
Jura

karlos-transalp (3) napsal 23.01.2019 v 09:11

Potvrzuju,že jsou to sráčí ! Taky jsem měl problémy při reklamaci jejich regulátoru.Nedodržujou obchodní,reklamační podmínky

georgeCZ (1) napsal 22.01.2019 v 13:57

Díky za info, porozhlédnu se jinde. To jsem ho měl v plánu taky.

Pedl (177) napsal 22.01.2019 v 13:09

Tak kontakty byly furt v pořádku ale regulátor to nezvládl? Tak to mě Elesys zklamal, měl jsem v plánu ho koupit.

• Prodej

Náhoda tomu asi chtěla, že se mi do cesty připletl Capo Rally. Inzerát na slůně jsem dal jen na pár dní, jestli by byl zájem a wono jo. Dnes prodáno podle mě člověku,co to asi řeší taky trošku srdcem. Tak snad jim to

Typ: Prodej
    Vloženo: 28.06.2020
    Uskutečněno: 28.06.2020
  • Stahovák pružiny centrálu

Těsnění v seřizování předpětí z NBR sice vydrží minerální oleje ale teplota od zadního válce je smrtící.Nákup těsnění FPM (Viton) a výměna.Stlačení pružiny je trošku problém a bylo potřeba vyrobit něco jednoduchého a hl

Typ: Oprava
    Vloženo: 12.05.2020
    Uskutečněno: 11.05.2020
  • Seřízení podtlaků

Dostala se mi do rukou šikovná věcička (y) Seřízeni podtlaků opravdu přesné a kontrola ventilů bez nutnosti demontáže víka nemá chybu. Výsledek byl slyšitelný ihned...změna chodu motoru na volnoběh a absence strělby z

Typ: Údržba
    Vloženo: 07.06.2018