BMW R 1200 CL (2003)

Vlastník Pařba
Vloženo 8.3.2016
Aktualizováno 26.5.2018

Krasavice. Zakoupena v krásném stavu, nutno udělat jen výměnu pneu a provozních věcí.

Motorka koupena od FIRMA:Zemoto - Michal Zeman (Jindřichův

První dojmy - Po japonských strojích yamaha (DragStar 650 Classic a MidnightStar 1300 A) výměna za tento koráb. Zatím nemohu hodnotit, není pořád počasí. Nemůžu se dočkat. Očekávám o hodně pohodovější jízdu a větší pohodlí pro sebe i spolujezdce. Tak snad se dočkám.

Motorku bych doporučil pro - Souhlasím s kolegy, trošku vyšší těžiště, takže vhodnější pro vyšší postavy.

Doplňky na motorce - Moto je zatím v originálním továrním stavu.

Dlouho jsem přemýšlel, jaký stroj by to musel být, abych ukončil svou pětiletou "známost" s MidnightStarem 1300 A. Před časem jsem chtěl H-D Ultra Electra Glidu, ale po projíždce to nakonec ani ona nevyhrála.Nyní začíná nová zkušenost s BMW R 1200 CL, tak jsem zvědav, snad nezklame.
Zatím zkušenost nemám, jakmile bude - doplním.

Tak dnes jsem testnul první desítky kilometrů. Neskutečné pohodlí a jak již u tohoto modelu psali někteří kolegové, je na ní opravdu "teplo". A to i v chladném počasí v březnu. Oproti klasickému choperu o několik tříd pohodlnější podvozek (tady dokonce nastavitelná tuhost). Nedostávám žádné "kopance" do zad a spolujezdec si jen chrochtá.

26.5.2018
Po dvou sezónách plná spokojenost. Při cestách bez batůžku (manželky) je nádherně zvládnutelná, při cestách ve dvou je třeba většího rozmyslu a předvídavosti. Ale to je asi vždy a na každé motorce. Konečně jsem sehnal vnitřní brašny do kufrů, jinak nechávám v originálním stavu.
Každopádně je to moto vhodné na delší cesty.

zachicz
zachicz napsal 23.09.17 v 20:15 10b.

Asi nejpovedenejsi barva telátka, sedla do pískové "desert" pokožky a bude dokonalá...!

Boža
Boža napsal 09.03.16 v 12:01 10b.

Tak to je paráda pohodové moto za 10 bodů