renocar_unor

Jawa 350/634 (1973)

Vlastník chevyr
Vloženo 4.3.2016
Aktualizováno 4.3.2016

Tenkrát (v roce 1987) vysněná 634.

Motorka koupena od inzerát

První dojmy - Konečně pořádná motorka. Na svojí dobu spolehlivá i ve dvou se dalo jet někam na výlet, případně na dovču. Nic moc jiného lepšího nebylo tenkrát k sehnání. 638 byla drahá a tolik se nelíbila.

Doplňky na motorce - Vzduchové tlumiče, koncové světlo Lucas

Koupil jsem ji na inzerát v Břevnově. Vzhledem k tomu, že pán dříve jezdil motokros tak byly tlumiče vyměněný za vzduchy. Měla ještě staré světlo z Kalifa s tachometrem ve světle a motor z 633. Červená barva už byla používáním hooodně ošoupaná a tak na podzim padlo rozhodnutí.

Komplet odstrojit, v lakovně jsem nechal udělat černou barvu, nakoupil díly a udělal předělávku na pozdější dvoubudíkovou verzi. Největší peklo bylo sehnat náhon k otáčkoměru. Snad dva měsíce jsem chodil do Platnéřské, než se mi nákup zadařil..

Sloužila spolehlivě dlouhý roky než jsem se někdy kolem roku 2000 rozhodl pro renovaci. Rozebráno, uloženo do beden a pomalu jsem začal dávat dohromady. Jenže už v té době se mi doma objevil japonec a nebylo moc času. Kamarád brečel, že nemá na čem jezdit a nemá peníze a tak...si pro ni přijel.

Dal ji komplet do kupy, ale po čase šla dál. Kde je ji dneska konec netuším. Začínám na sebe bejt docela nasranejj, že jsem se ji tenkrát zbavil.

Woky
Woky napsal 30.07.16 v 20:47 10b.

- Bomba mašina -

chevyr
chevyr napsal 04.03.16 v 20:57

No měl jsem tenkrát štěstí, že byla za velmi slušný peníze.

Bikerr3979
Bikerr3979 napsal 04.03.16 v 20:38 10b.

Po 634 jsme toužili všichni ale tys na ni dosáhl už tenkrát a to tě může těšit.

pp377
pp377 napsal 04.03.16 v 13:19 10b.

Krásný časy i prima motorka, škoda, že jsi ji dal pryč. Ale to jsem udělal taky spoustu skopičin