Honda CB 600F Hornet (2006)

Vlastník holantomas
Vloženo 3.3.2016
Aktualizováno 18.7.2017

Živá, malá a krásná. Mašina vhodná pro začátek. Hodně věcí odpostí a nezlobí.

Honda CB 900F Hornet: Nedostupnost
Ducati Monster 600: Nedostupnost

První dojmy - Motorka mi skvěle padla. Co je nepříjemné, tak spojka má trochu krátký záběr. Je potřeba si zvykat.

Motorku bych doporučil pro - Horneta by rozhodne doporučil začínajícím motorkářům.

Doplňky na motorce - M-Style gripy + páčky přední brzdy a spojky

Padáky 4Racing

USB zasuvka 1A a 2,1A, pod sedlo.

Průměrná spotřeba - 3.145 l/100km

Vzhledem k tomu, že jsem kupoval ojetinu, tak nelze pořádně hodnotit. Brzdy moc nebrzdí(jeté destičky). Z tlumičů je blato. Musel jsem nechat vyměnit řetězovku(30 000km najeto). Toto jsou ale problémy stáři, které nelze započítat. Co lze ale započítat je aktuální stav. Nikde nerezivý, nikde nic nechrastí, motor je i po 30 000km v perfektním stavu (Děkuji předchozímu majiteli).

Máťa123
Máťa123 napsal 18.07.17 v 16:10 10b.

holantomas
holantomas napsal 03.03.16 v 19:44

Díky. Lestil jsem jen hadrou bez koutouce. Poradili mi pastu HIGHWAY HAWK BELGOM ALU, 250ml. To co na to recenzuji se mi nechtělo věřit, ale opravdu to funguje. Nechtěl jsem to dělat kotoučem protože je to moc práce a kvůli tvaru svodů i hodně nepříjemná práce.

L.Hawk
L.Hawk napsal 03.03.16 v 16:54

Moc pěkný Hornet , jaký postup si prosím tě zvolil při leštění svodů? Děkuji ti moc za odezvu

464646
464646 napsal 03.03.16 v 15:41 10b.

Co dodat...HORNET...má furt co nabídnout.Přeji hodně pohodových km.10b. Nedá mi to se nevyjádřit k těm svodům,ano líbí se mi, jak k té motorce přistupuješ,je vidět že jsi zapálený.Nepochopím ty vemena, co nechají i u nové motky, zlikvidovat svody.Přitom to dokáže pozvednout krásu mota.