KTM 990 Adventure R (2009)

Vlastník Taz-007
Vloženo 1.3.2016
Aktualizováno 17.1.2021

Překvapila ve všech směrech, od silnice po offroud. To co dokáže záleží jen na zkušenostech řidiče a jeho odhodlání ve zdolávání překážek.

První dojmy - Měl jsem z počátku strach, že to bude ukroucená koza. Ale na to, jak je motorka vysoká a má velká kola, tak je naprosto pevná jak na silnici, tak mimo ni. Samozřejmě jsou i jiné motorky, které jsou stabilnější, ale to se už jedná o motorky s jednoznačným určením na silnici nebo do terénu.

Motorku bych doporučil pro - Pro mě

Doplňky na motorce - padací rám, kryt na zadní brzdovou nádobku, zvýšená řídítka, kufry, tanvak na nádrž, vyhřívané rukojeti.

První seznámení s touto motorkou bylo tak, že mě kamarád půjčil svoji 990 S, no a bylo vymalováno. Nebylo cesty zpátky . Našel jsem inzerát v Rakousku, napsalo se pár zvýdavých meilů ( díky maželce - já bych se s tím lámal ještě dnes ), domluvila se schůzka a vyrazilo se. Jel se mnou právě ten kamarád, který toto způsobil, aby motorku prohlídnul. Páč má s touto motorkou už nějaký týden zkušeností. S prodejcem jsme si tak něják padli do noty a bylo vymalováno. Motorka se vezla dom. Ještě u Bratislavi se mě kamoš ptá proč pořád koukám dozadu, tak jsem mu jen řekl, že pořád nevěřím, že ji vezu domů. Tak mě upozornil, abych koukal na cestu, abych si ji užil v celku

Poruchy žádné.

Dobře se cíti všude, je to jen o obutí.

Cestovat se na tom dá dobře. Jako bernou mincí beru to, že na ní moje manželka usla

alexander
alexander napsal 22.01.18 v 10:30

Driver-toys
Driver-toys napsal 20.01.18 v 16:38 10b.

S tou carbonovou kapotáží vypadá luxusně . Plnej počet bodů i za to, co na ní jezdíš

DesmoRob
DesmoRob napsal 12.12.17 v 13:16

za 10

Jafoun
Jafoun napsal 12.03.16 v 07:27 10b.

Pekna, at slouzi

fanty
fanty napsal 08.03.16 v 21:46 10b.

Druha veta je velmi vystihujici. Na asfaltu jsem ji na limit jeste nedostal a to mi rikaj mi kamaradi na stejnem stroji, ze ji honim jak nadmutou kozu, ale v terenu mi ukazuji zada zase oni. Krasne se sklada, podvozek se nevlni, brzdy jsou pro me kapitola sama pro sebe. Vzdy i kdyz pozde brzdim zastavim, bez toho abych mel pocit ze to bylo jen tak tak. Stale me prekvapuje. Mam sice 950 ale na nicem lepsim jsem do ted nejel. Ktm dela stroje pro radost a kazdy typ urceny pro danou vec je vyjimecny, protoze vzdy dela to k cemu byl vytvoren.