Honda CBR 300R (2015)

Vlastník marekhvc
Vloženo 28.2.2016
Aktualizováno 1.3.2016

Jednoduchá, ľahká, pohodová. Vzhľadom na dobré sedadlo pre spolujazdca vhodná aj pre dvoch jazdcov.

Motorka koupena od K-Moto Košice

První dojmy - Mal som Hondu PCX 125. Hondu CBR 300 som kúpil z dôvodu záujmu o prechod zo skútra na motorku s o niečo vyššou kubatúru. Zatiaľ motorku testujem a skúšam čo dokáže. Nie je to žiaden trhač asfaltu, ale vzhľadom na všadeprítomné radary mi na "joyride" vozenie zatiaľ postačuje.

Motorku bych doporučil pro - Pre tých, ktorí nepotrebujú lámať rýchlostné rekordy a chcú mať ľahkú motorku pre každodenné použitie a kratšie výlety (aj cca 100 -200 km) bez potreby prepravy batožiny.

Doplňky na motorce - Zatiaľ žiadne. Zišiel by sa mi možno nosič a kufrík na uloženie prilby, ale zatiaľ som nenašiel žiadnu ponuku na nosič pre tento typ motocykla.

Chcel som na vozenie niečo čo nezaberie polovicu garáže, čo nie je potrebné vzhľadom na rozmery a hmotnosť komplikovane z garáže vyťahovať a dá sa použiť pre "rýchle zabehnutie do obchodu" aj na nejaký ten nenáročný výlet. Hľadal som niečo ľahké, obratné, ale zároveň výkonnejšie ako 125ka.
S PCXou sa to z hľadiska jazdných vlastností nedá ani porovnať. Už len samotný posed dáva úplne iný pocit "istoty". Motorka neporovnateľne lepšie filtruje nerovnosti na ceste.
V porovnaní s Yamaha FZ6 Fazer je samozrejme zjavne citeľný nižší výkon a krútiaci oment. Na druhej strane je však s CBRka ďaleko obratnejšia a je s ňou oveľa jednoduhšia manipulácia.
Mám zatiaľ najazdených iba cca 1000 km. Ďalšie info doplním po získaní nových skúseností.

k_hladova
k_hladova napsal 07.05.20 v 23:01 10b.

krásný fotky

Sison
Sison napsal 28.02.16 v 20:46 10b.

Není co dodat.Nová je nová a ješte k tomu Honda.Nádhera´,hlavně at slouží a kolama dolu.10b

Klose
Klose napsal 28.02.16 v 19:05 10b.

Decathlon
Decathlon napsal 28.02.16 v 18:08 10b.

wsbk
wsbk napsal 28.02.16 v 17:24 10b.