Honda CB 500X (2014)

Vlastník Jilous
Vloženo 26.2.2016
Aktualizováno 11.10.2022

Příjemný motor, malinko chybí krouťák při předjíždění ve dvou ale na kochačku je to paráda. Pohodlná i na delší cesty.

Motorka koupena od MikeVL

Honda CRF 250L: Lehká a obratná ale malý výkon, nevhodná na delší cesty a ježdění ve dvou

První dojmy - Oproti endurům víc drncá, možná je to ale také zimou která teď je. Pocitově se motorka zdá lehčí než ve skutečnosti je. Pohodlná sedačka i posez. Motorově paráda...

Motorku bych doporučil pro - Pro mě coby motodědka je super. Na své si přijdou i noví majitelé řidičáku A2 a nejspíš i některé dámy.

Doplňky na motorce - Nosič na topcase GIWI, zásuvka 12V Oxford, hlavní stojan Honda, prodloužení obou blatníků Pyramid, ukazatel zařazené rychlosti Gipro DS H01, držák navigace, proužky na kola dělené keiti WS810, chrániče rukou Kappa, padací rám GIWI, nastavitelné páčky M-Style..

Líbila se mi a moc, spolujezdkyni taktéž. Ve skutečnosti vypadá líp než na fotkách.
Sametovej ale pěkně se vytáčející motůrek, slušný brzdy s ABS.
Dobrý servis Honda nedaleko.
Na to, že je to necelý pětikilo, tak se s ní dobře cestuje a navíc za pár kaček.
Nejlíp se cítí na slušný silnici ale polňačku k nějaké rozhledně či přehradě dá taky.

Vetyj
Vetyj napsal 24.11.18 v 11:56 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 14.07.17 v 22:34 10b.

dydzej
dydzej napsal 23.12.16 v 23:17 10b.

at slouzi

Petr_TA
Petr_TA napsal 27.04.16 v 18:40 10b.

Moooc pěknej kousek

Denyas
Denyas napsal 04.03.16 v 14:26 10b.

Ať slouží! měl jsem ji 2 roky a najel na ní 28tkm. Naprostá spokojenost.. až mi je z toho smutno, že jsem ji dal pryč