renocar_unor

Vloženo 20.2.2016
Aktualizováno 23.9.2017

Krásné cestovní enduro Yamaha TDR 125 lightburner

Yamaha DT 125 R: důvod neuveden

První dojmy - Na to, že je to 125ka tak jezdí hodně slušně, i přes to, že je to 2T má najeto přes 51 xxx. Přes to, že má drapáky, tak se s ní jezdí krásně, dokonce si i troufám i víc klopit v zatáčkách. Pokud někdo shání velkou, dobře ovladatelnou a svižnou motorku, tak Yamahu TDR mohu doporučit.

Motorku bych doporučil pro - Motorku doporučuji zvlášť těm co jsou vyšší postavy. Ti menší by mohli mít problém dosáhnout na zem :D

Doplňky na motorce - Ručně dělané samolepky, nový potah sedla atd...

TDRko jsem koupil, protože vypadalo slušně, bylo za výhodnou cenu a měl jsem nutkání začít a naučit se jezdit na motorce. Při první projížďce mi motorka přišla moc silná, protože v autoškole jsme jezdili na líném 4-taktu Yamaha ybr 125. Přeci jenom 2-takt je o něco živější.
Jezdím na ní jen rok a půl a už jsem stihnul najezdit přes 6000km. Výkonově nejspíše bude otevřená, motor točí max do 11 000 ot/min. Max. rychlost cca 140km/h. Kotoučové brzdy, vodní chlazení motoru, přívěra, nádrž i s rezervou na 12,5L.
Fotky v době, kdy jsem ji koupil_

A dále fotky po menší úpravě:

Také určitě koukněte na mé videa z projížďky.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 14.07.17 v 22:38 10b.

NXram
NXram napsal 24.02.16 v 12:43 10b.

Hezky si ji poladil Vzpomínám, na to, když jsem jako 17 letý přesedlával z 50ccm a dal na dobré rady zkušených Bikerů ať si nejdřív pojezdím 125 a pak se pustím do větších kubatůr.
Byla to rada za všechny prachy, protože jak píšeš 2T je trochu někde jinde a mě jezdila Cagiva SuperCity 125 i s větrem v zádem160 - 170Km/h a po roce ježdění jsem již šel na 850

cechradovan
cechradovan napsal 23.02.16 v 13:51

Pěkný - v tvém věku jsem měl Jawu 90 , kterou jsem porád ''ladil''..

Zyxeler
Zyxeler napsal 23.02.16 v 12:12 10b.

Ač moc nejsem pro změny na motorkách, tak ta oranžová jí vážně krásně sedí

Mik_27
Mik_27 napsal 23.02.16 v 00:39 10b.

Pěkně sis prohrál s barvičkama, hlavně ta helma je parádní