BMW F 650 CS (2002)

Vlastník mahell
Vloženo 19.2.2016
Aktualizováno 25.3.2020

V týhle barevný kombinaci se mi asi stejně líbí nejvíc. Měl jsem vyhlídnutý dvě jiný, který mi před nosem vyfoukli jiní kupující, tak jsme na sebe zbyli a já jsem zatím naprosto spokojenej!

První dojmy - Jak někdo může tvrdit, že je hnusná?! Vždyť je nádherná! Design je to, co mě na ní zaujalo jako první a když jsem si přečet a následně vyzkoušel jaký má jízdní vlastnosti, bylo to jasný. Na první svezení jsem věděl, že je to má vyvolená.

Doplňky na motorce - Pořídil jsem hliníkovej kufr od AluMilánek a vyrobil podpěry pro plotnu, ať to něco vydrží :)

Při hledání toho správnýho stroje jsem prohlíd snad všechny šestsetpadesátky, pročet spoustu recenzí a fór a tahle mašinka mi vyšla ze všeho nejlepší. Za tu cenu pecka. Když jsem na ní poprvé sednul, nečekal jsem, že s takovým výkonem bude mít jízda takovej švuňk! Zatím mám najeto pár kilometrů, ale ani ty tři stupně mě nezastavili před prvním testováním. Každej na to kouká že to zadní kolo tam drží nějak divně a ještě ho pohání místo pořádnýho řetězu kus gumy. Pohybovat se na ní hodlám sám i ve dvou, jak ve městě, tak i na delších cestách po republice a o občasný vejlety za hranice chci taky podnikat, což si myslím, že po dokoupení nějakýho toho většího kufru nebude problém.

Thomic
Thomic napsal 04.08.17 v 10:10 10b.

Tak je šance, že tady v Jč. kraji potkám dalšího Scarvera

mpanda
mpanda napsal 13.03.16 v 00:38 10b.

zvlastni motorka, ale v tom je jeji krasa

Labus
Labus napsal 20.02.16 v 15:20 10b.

ááá, tak morotkáře už jsi tedy pořešil gratuluju k nádherný barevný kombinaci, Motorka samotná asi komentář nepotřebuje, znalci vědí

dávám ti na ni 10b

Milan1963