Harley Davidson VRSCAW V-Rod (2008)

Vlastník discus-olomouc
Vloženo 19.2.2016
Aktualizováno 20.3.2016

Ohromná ruce rvoucí síla Pocit svobody!

Suzuki M1800 IntruderR: super nabídka na HD od kamaráda

První dojmy - Motorku jsem nejdříve půjčil na víkend, abych otestoval. Zprvu strach...ale zároveň euforie... Po pár km jsem ji už nechtěl vracet!

Motorku bych doporučil pro - Kategorie 30-40 let - jedná se sice o sportovní typ pro mladé, ale chce to trochu chlapské síly a rozumu!

Doplňky na motorce - padáky, kufry

Je zajímavé bilancovat, pokud bych tento text měl psát v den, když jsem poprvé usedl do sedla, tak by to bylo naprosto neobjektivní. Motorka nabízí totiž více variant stylu jízdy. Nejdříve panoval strach při jízdě ve vyšších rychlostech, to se ale po několika najetých (1000) km poddalo, a zjistil jsem, že motorka opravdu nabízí jak pohodovou jízdu krajinou, tak superrychlý zážitek po dálnici.

Po prvních pár km jsem si říkal, že ovládání a komfort řízení a jízdy nic moc.

V podstatě hned po koupi jsem musel vyměnit zadní pneu. Rozhodně doporučuju, aby výměnu prováděl někdo, kdo tomu rozumí! Nicméně na servis přímo v HD bych předem zapomněl. Osobně jsem využil služby kamaráda (Fiala Pneuservis), který je, co se týče všech pneu, profesionál široko daleko...Naštěstí jsme náhodou zjistili, že přední pneu byla obuta obráceně ,tak se vše dalo do pořádku včetně vyvážení.

Na jednou vibrace utichly a motorka se ovládá mnohem lépe!

Brzdy jsou naprosto bez problémů, ale i tak se snažím přibržďovat víc i zadní brzdou.

Jízda ve dvou si myslím, že je v pohodě, na vyblbnutí ale jen singl. Každopádně jsme zkusili jízdu k Balatonu a trasu Olomouc, Balaton (HU) jsme dali za 4 hodiny. A nikdo si nestěžoval Faktem ale je, že pokud máte skoro dva metry, tak se záda ozvou!
Znám rozhodně pohodlnější motorky na delší cestování, ale zatím bych rozhodně neměnil.

Janekkos
Janekkos napsal 24.02.16 v 08:31 8b.

Peknaa!

garden63
garden63 napsal 22.02.16 v 17:21 10b.

Jo velká motorka je velká motorka!
Gratuluji a hodně štěstí

garden

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 19.02.16 v 22:06 10b.

Boží Haryk gratulejšn

Saxn
Saxn napsal 19.02.16 v 19:05 10b.

Freeman
Freeman napsal 19.02.16 v 18:19 10b.

Vítám Tě do rodiny Haryku
Tenhle typ je pekna raketa a i kdyz neni moji krevni skupinou, musim ocenit hodne zajimavou konstrukci s naprosto bezkonkurencnim agragatem, co HD nabizi.
Preji Ti hodne pohody a skvelych zazitku v sedle, s vzdy stastnym navratem domu