Honda FJS 600 Silver Wing (2009)

Vlastník Jardar
Vloženo 18.2.2016
Aktualizováno 18.2.2016

Honda Siver Wing 600ccm, rok výroby 2009, najeto cca 25000km, stav km ověřen, koupeno od soukromého majitele, namontoval jsem max plexi, v dolní části jsem nechal namontovat rozšíření krytu na nohy, kryty dokonale chrání ,

První dojmy - Předtím jsem vlastnil celou řadu motorek, naposledy Piaggio X9 500ccm, spolehlivý pohodlný skútr . Hned při první jízdě na Hondě jsem si uvědomil oproti Piaggiu velký výkonostní rozdíl, klidnější běh motoru (2 válce), spotřeba přibližně 4,5-5l/100km, nejezdím rychle asi 90-125km, užívám si pohodovou jízdu.

Motorku bych doporučil pro - Vhodné pro pohodového motorkáře, cestovatele, střední a vyšší věk ( já 71roků)

Doplňky na motorce - Plexi max, doplňující kryty na nohy, kufr 55l.

Skútra jsem si vybral, protože se mě líbil vzhledem, výkon motoru je plně dostačující i na delší cestování, vzadu mám kufr 55l, tedy dohromady asi100l úložného prostoru, brzdy jsou dostatečně výkonné, ovladatelnost i při malých rychlostech dobrá, kola jsou dosti malá, proto jízda po nerovné vozovce je nepřijemná až nebezpečná, vzhledem k montáží plexi štítu a rozšíření krytu na nohy je jízdai v nepříznivém počasí bez problémová.
Výkon motoru a variátor umožňuje velkou akceleraci, což je dobré při předjíždění. Najel jsem dosud cca 5000km naprosto bez závad.
Jsem velmi spokojen, hodlám cestovat po Evropě.

tomasd.
tomasd. napsal 18.02.16 v 16:28 10b.

tomasd.
tomasd. napsal 18.02.16 v 16:27

chtěl bych to v 71 letech mít podobě

-MP-
-MP- napsal 18.02.16 v 09:39 10b.

Za mě . Na to cestování po Evropě dostačující stroj . Sám jsem na tom stejným po Evropě něco najezdil . Přidáním dvou bočních kufrů zvětšíš zavazadlovej prostor na 190 l a tři tejdny tě doma neuviděj

Zelinář
Zelinář napsal 18.02.16 v 09:17 10b.