renocar_unor

BMW F 650 GS Dakar (2001)

Vlastník milonovo
Vloženo 15.2.2016
Aktualizováno 24.7.2017

Druhá sezona

Vloženo: 08.07.2016, Uskutečněno: 08.07.2016, Stav tachometru: 76500 km, Zhlédnuto: 13x

Tak máme zase pár km navíc, letos jsem zkusil Sosnovou (Učme se přežít) kterou jsem našel tady, super akce, děkuju a pak Vysoké Mýto, no a dochází mi, že se budeme muset rozloučit... Ono se to na tom okruhu dá, dokonce asi ne úplně nejpomalejc, ale už šilhám po KTM, nějaká váha dolů a nějakej výkon navíc... Když si to tak v hlavě srovnám, jsem víc blázen než cestovatel.
Nicméně tohle byla jedna z nejuniverzálnějších motorek co jsem měl. Velká škoda, že jsem si ten okruh nahrál ve 4K, páč jsem to chtěl mít pěkný, takže to teď nemůžu v ničem přehrát :)

milonovo (47) napsal 09.03.2017 v 19:25

Tak jsem se takhle skoro obratem prihlasil... No chtel bych 690, SMC je zrejme mimo to, co jsem za ni ochoten dat, takze vaham mezi Dukem a SM. Jeste je ve hre BMW X Moto, sice to nema tolik koni, ale zase ten motor je věčnej...

elvis78 (132) napsal 08.07.2016 v 14:27

A jaký KTM?

• Je pryc

Tak Dakar je definitivne pryc, doufam, ze novymu majiteli udela aspon tolik radosti jako me... a jako vzpominku jsem konecne vykutal z kamery videa z vysokyho myta, kde to daval i presto, ze na to nebyl uplne delanej vel

Vloženo: 24.07.2017
    Uskutečněno: 24.07.2017